Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony keskeny vállú férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony keskeny vállú férfiak, nektek kizáró ok ha egy nőnek szélesebb a válla?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell szumó harcos/dömper nő vékony férfiaknak sem.
2022. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy egy nőnek milyen széles a válla kb. az utolsó utáni szempont párválasztásnál.
2022. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizáró ok szerintem :)
2022. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se kicsi se keskeny vállú.

DE múltkor bementem egy kisboltba, előttem állt egy olyan igazi masszív csaj (nem dagadt csak az az erős felépítésű telt alkat), oké, hogy kabátban volt de akkora válla széles válla volt neki.. ja és kb 160 centi lehetett. Ahhoz már tényleg max egy erőemelő nagy masszív fizikumú fickó való, aki mellett kicsinek hat…

2022. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tök széles vállam, hátam, mellkasom van (valószínűleg az úszástól). Iszonyú nagy meglepetésemre szinte mindegyik pasimnak tetszett. Fel nem foghatom, miért. Egyébként nagyon vékony vagyok. És a csípőm is széles.
2022. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!