Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik fiatal nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik fiatal nőkhöz vonzódnak azok tényleg 'betegek'?

Figyelt kérdés

Nem a pedofilokra gondolok. Hanem ha egy férfi a saját koránál 15-25 évvel fiatalabb nőkhöz vonzódik, szóval mondjuk akár 18 éves nőhöz is.


Szóval értem azt mondják ez 'beteges' de pszichés szempontból tényleg az?


pl. nekem most egyetemen vonzóak a velem egykorú lányok de pl. az anyum korabeliek 40+ egyáltalán nem.


És ha most nem vonzó, akkor miért lenne nekem vonzó amikor én is 40+ éves leszek?


Akkor miért tetszene majd a nem feszes test, meg kisebb nagyobb elhízás, vagy ráncok?


Nyilván én sem fogok nőknek tetszeni 40 évesen majd ha pocakos meg elhízott leszek nem?


Ezt most nem lenézésből, csak objektív módon nézve kérdezem.


Hogy van ez?



2022. dec. 8. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
18%
teljesen normális, csak próbáld meg ezt egy 40-es nőnek elmagyarázni
2022. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
29%

Ez úgy van, hogy egy feminista, matriarchális társadalom van kiépülőben és ahogy régen is megmagyarázta a 60 éves földesúr a 16 éves jobbágylánynak, hogy valójában a nők nem feltétlenül képesek az orgazmusra meg takarodjon a paphoz gyónni, mikor megkívánja a bugris lovászfiút, mert ezek bűnös gondolatok, ugyanúgy most is megpróbálják a nők a mai modern vallásmentes kornak megfelelően tudományos köntösbe bújtatva megmagyarázni, hogy pedofília meg efebofília és igazából az az új normális, ha minden férfi a saját korosztályához vonzódik.


Hiszen a nőknek ez előnyös, mert ők fiatalon kimaxolják az életet és 30-40-50 évesen már elvannak a pocakos Józsival is, ha van pénze, egzisztenciája és a túlsúly, kezdődő diabétesz és egyebek miatt nem is áll fel neki annyira. Még mindig jobb, mintha saját magukat kéne egy keresetből eltartani, függetlenül attól, hogy mennyit keresnek. Nem véletlenül keres a milliós jövedelmű nő is olyat, aki hasonló kategória, azért a nők egy bizonyos kor fölött, komoly kapcsolatnál mindig nézik az egzisztenciát, anyagiakat.

2022. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem föltétlenül beteges. Most komolyan, ki az, aki egy fiatal, szép testű nőt életkorától függetlenül nem talál vonzónak?


Az viszont határozottan gáz, amikor egy idősödő ember senkit nem talál szépnek a korosztályából, és idétlenkedve olyanok után koslat, akiknél nagyjából zéró esélye van.

2022. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
15+ felett ott már tényleg csak friss husra vágyik
2022. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
51%

Egy nőies, jó alakú, szép arcú 18 éves lányhoz az idősebb pasik többsége vonzódik. Csak a társadalmi elvárás miatt sokan nem vállalják fel.


Most tényleg, van valaki, aki nemet mondana neki:


[link]

2022. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
Normális, evolúciósan a fiatal felnőtt egyedekhez vonzódni a legelőnyösebb. Viszont ezt a vonzalmat megélni már nem feltétlenül jó ötlet, legalábbis egészséges kapcsolat így esélytelen.
2022. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
33%

Egyáltalán nem beteges.

Ezt az öregedő nők terjesztik, mert már a kutyának nem kellenek.

2022. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
12%

Még annyit hozzátennék ehhez a témához, hogy természetesen nem a külső az elsődleges a párválasztáskor.

De ha ennél a témánál maradunk: Magyarországon én úgy látom, hogy számos nő többnek néz ki, mint amennyi valójában (tisztelet a kivételnek). Szóval, ha a külsőből indulunk ki, akkor, ha egy idősebb, fitt pasi kaphatna egy fiatalabb/fiatalos nőt, miért ne őt válasza? Egy 28 éves pasi miért válasszon egy 35-40-nek kinéző vele egykorú nőt, mikor lehet egy 18 évessel is együtt, akivel jogilag is tiszta lehet a kapcsolat, hiszen nem követnek el bűncselekményt, mivel a lány felnőttkorú? #5 voltam.

2022. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
Jó esetben sokkal elnézőbb leszel, mikor már te is szarul fogsz kinézni.
2022. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
32%
A petesejtek fiatalon vannak a csúcson a nőknél, a kinézetük pedig ennek a reklámja. Nem véletlen, hogy a nők 18-25 évesen a legvonzóbbak. A 30-as éveikre mindez már jelentősen alábbhagy. Nem véletlen, hogy régen olyan fiatalon mentek férjhez és szültek sok gyereket, míg manapság a 35-40 éves házaspárok kínlódnak a gyerekvállalással.
2022. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!