Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 fölötti szingli nőknél más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti szingli nőknél más tapasztalatai szerint is már túlnyomó részt nincs valami rendbe?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, valami baj van velük
Nem, egy csomó kedves, rendes, értelmes normális 35 fölötti szingli nő van
40 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
2022. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Akiket én ismerek, főleg a munkahelyről, azokkal probléma van. Olyan, mintha lenne valami mentális problémájuk, nem tudom, nem értek hozzá, csak furcsák.
2022. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
31%

Igen, nem véletlenül vannak egyedül.

Kivétel az, aki éppen egy hosszú kapcsolatból vagy házasságból lép ki épp.

2022. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%
Túlnyomórészt azért van baj a toronyban, de a 35+ szingli pasiknál is, bár azért van néhány jó fej is, akivel minden rendben, de ez a ritkább. Kérdés az is, hogy miért és mióta szingli, nem mindegy, hogy soha nem volt kapcsolata, és agresszív, idióta, arrogáns, elviselhetetlen, vagy pedig nem régóta szingli, és alapból jó fej, vagy nem is akar kapcsolatot, mert mondjuk egyedül, és alkotóként teljesedik ki.
2022. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan csak 31 éves vagyok, de már elváltam. Kötődési zavarom van, nem tudtam/nem tudok konzisztens odaadást és figyelmet biztosítani a párjaimnak, plusz nyilván zsák a foltját, szóval két hosszú kapcsolatom volt, mindkettő totális shitshow. :D Szerintem aki közel középkorúan nem tud stabil kapcsolatot fenntartani, annak egyértelműen nehézségei vannak az intim kapcsolatok kezelésével. De ez nem szégyen, egyrészt az élet nem ennyiből áll, másrészt ez is csak egy terület, ahol lehetséges a fejlődés, ha elkötelezett vagy, és "baj"nak nem nevezném. Baj akkor van, ha az egészségeddel van pr
2022. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
29%

obléma, vagy ha hajléktalan vagy. A többi esetben csak lehetőséged van a tanulásra.


Véletlenül megnyomtam a gombot. :D

2022. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
3%
Én inkább 25 felettre teszem
2022. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát, szerintem mindenki más életutat jár be. Tény, hogy rengeteg idióta, buta ember van, de ezt nem lehet kivetíteni az összes 35+ osra. Az is lehet hogy valami tragédia miatt veszítette el a párját, vagy nem működött és hosszú idő után jöttek rá.
2022. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Szerintem a "nincs valami rendben" elég szubjektív.


De én pl 35 felett is egyedül leszek, hogy erre mások, pláne boldog kapcsolatban élők egyáltalán gondolnak, az nekem fura.

2022. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
11%
Én akiket ismerek "vénlányok"... hát mindnek van valami flúgja. Hol kisebb hol nagyobb, de valami van. Domináns nagypofájú - elszállt igények - állatmániás antiszociális - elr.bancosodott - taszító külsejű... nagyon sok oka lehet. De én azt vallom, hogy aki mentálisan egészséges - akár férfi akár nő - az vágyik a kapcsolatra, családra, gyerekre. El tudom fogadni, ha valaki nem akarja ezeket, de ne tegyünk úgy, mintha az normális dolog lenne.
2022. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!