Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy egy terhes egyedülálló anya 3 gyerekkel 3 különböző apától talál magának palit néhány hónapos kapcsolatra? Mitől ilyen kapós?

Figyelt kérdés
Mínusz 0,3 éves gyerekkel a hasában is össze tud hozni egy kapcsolatot. Nem semmi. Mi lehet a sikerének titka?

2022. dec. 31. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Vajon mi? Csak az nem dugja meg, aki nem akarja.
2022. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Igen írj 42 éves férfi
2022. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól néz ki, akkor simán talál magának pasit, főleg, ha csak alkalmi dologról van szó.
2022. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyesek szerint terhes nőt dugni szerencsét hoz. Meg gondolom jol néz ki, és bevállalós.

Szerencsétlen gyerekek, ez ám a példa nekik.

2022. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Te ezt irigyled?
2022. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Van rá ideje.

Minden anya aki nőnek néz ki, találna komolyra is bármikor HA van ideje munka meg gyerek mellett eljárni randizgatni, vagy szórakozni, barátnőzni vagy szoc.életet élni.

2022. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
B*szható példány. Ennyi a vonzereje.
2022. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyet én se szoktam érteni. Jönnek itt a férfiak azzal, hogy ha valaki lefekszik pár pasival élete során, az már ripanc, ehhez képest az ilyen nőknek mindig akad palija. Nem lehet náluk valami magasan a mérce…
2022. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Marha nagy vonzerő kell az átlag férfihoz! Már a második mondatában céloz arra, hogy nyitott a szexre. F*sz feláll-ész megáll. A netes társkeresők tömve vannak kapcsolatban/házasságban élő férfiakkal. Szerinted miért? A monopoly-hoz keresnek játszótársat? Nem! Ma már a legfontosabb dolog az, hogy a lehető leggyorsabban legyen szex. A mai férfiak brutál módon ki vannak éhezve a szexre, vagy azért mert otthon nincs, vagy azért mert az otthoni már rém unalmas. Lehet hogy az új nő sem nagy szám, de mindenesetre új. Ha a férfitársadalom büntetés nélkül szexelhetne, akkor rommá lenne dugva az összes lélegző nő aki él és mozog. Nekem a házasságban élő munkatársaim zöme arról panaszkodik, hogy otthon könyörögni kell a szexért. Szerinted ha egy ilyen ember találkozik egy olan nővel akinél nem hogy könyörögni kell hanem egyenesen ő rángat bele az ágyba, azt elutasítják? Én is házas vagyok, sosem léptem félre, de azt hiszem hogy egy ilyen esetben zokszó nélkül belemennék egy kalandba. Nálunk sincs sok szex, nekem is jól esne egy kis "kiélem magam" életérzés.

Mondjuk a családomat nem dobnám el miatta.


Aztán ott van a sok magányos pasi is, aki a fél karját odaadná egy szexért. Na ezek akik simán belemennek egy kapcsolatba is, legyen akármekkora tré is a nő.

2022. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

A kérdésed tipikus példája, hogy a nők nem értik meg a pasikák működését.


Meleg punci, és meleg kaja. E 2 dolog kell nekik. Ennyi a "titok".

Ha ezt meg akarja fejelni a nő, akkor mellé még nem kérdez baromságokat. És akkor mégy gyűrűt is kaphat.

2022. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!