Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen intő jelekre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen intő jelekre érdemes figyelni ismerkedéskor? Nem szeretnék belefutni egy újabb rossz kapcsolatba.

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Kinek és mi a rossz kapcsolat???

Ezt mára igazán nehéz meghatározni...

2023. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nezd meg a lakasat/koliszobajat akarmit, ahol lakik es el. Nezd meg a mosdojat amit hasznal...ha retkes, koszos, rendetlen akkor nem kell vele komoly parkapcsolatot kezdeni.

Felesegkent irom, hogy az a ferfi, aki amig egyedul vagy a szuleivel el es rendetlen, lusta takaritani, sose foz es fennhangon hirdeti is minek fozni majd megtanul. Az egy parkapcsolatban is ilyen lesz es majd a no takarithat, pakolhat utana fozhet ra. Az ilyeneket messzire keruld.


Persze van az ellentetes veglet is, aki olyan pedans rendet tart es te attol.veletlen se terhetsz el mert akkor mar te leszel a legalja rendetlen...na de ezt konnyu felismerni. Bar ha te is ilyen vagy akkor jo lesz a kapcsolat.


Figyelj arra melyikotoknek mekkora a szexualis etvagya. Annal rosszabb nincs amikor te vagy o havi egyszer szexelnel mig a masik napi 2szer. Az ne tevesszen meg, hogy az elejen milyen lelkes egy pasi. Es ha ugyes vagy ki tudod szedni belole neki mennyi az igenye.


De legfontosabbak: hasonlo-e a humorotok, hasonlok e a hosszutavu celjaitok (pl. mennyi gyereket szeretnetek, akarzok e penzt felretenni, sajat otthont, karriert stb.)

Es persze megbizhatosag...

legalabb egy kozos hobbi se art, kulonben elegge unalmas tud lenni a munka utani idotoltes ha o pl biliardozni jar te meg komolyzenet hallgatsz bekuckozva egy sarokba.

2023. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 12-es ezek nagyon szuper tippek! :)
2023. jan. 4. 00:04
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Ne is álmodozz.
2023. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12 válasz......

Hát ezen még most is kuncogok. A páromat úgy ismertem meg, hogy lerohadt a autójával és megálltam segíteni neki, de sajnos nem jutott vele sokáig így hozzám vontattuk a kocsiját amit elkezdtem megjavítani. Nálam finoman szólva óriási kupi volt, kb annyi hely volt a szobában hogy az ágyig el tudtam jutni. Kb 4 órát szereltem a kocsiját mire elkészültem és közben kitakarított. Amikor végeztem és bementem a lakásba tátva maradt a szám. Annyit mondott, hogy unatkozott és meg akarta köszönni a sok szívességet amit érte tettem. Majd azzal folytatta, hogy elkelne ide egy nő aki rendbe tartja a házat és egymásra mosolyogtunk. 1 hét múlva már nálam lakott.

Van olyan nő aki azonnal kifordult volna ez nem kétséges.

2023. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amiket felsorolok, olyasmi dolgok, amik ált. előfordulnak vagy előfordulhatnak ismerkedés alatt, meg viszonylag gyakori dolgok... nyilván az is intő jel, ha vkiről kiderül, hogy nőket erőszakolt meg vert stb., de ez azért, ha titkolja az illető, nem nagyon derül ki korán. És tételezzük azt fel, hogy komoly, tartós kapcsolatot szeretnél, ahol egyenrangúak vagytok,


- ha vadidegen nőkkel szemben tiszteletlen, bunkó

- vendéglátóhelyen történő randi során követelező és bunkó a személyzettel

- ha elkezd neked magyarázni a saját szakterületedről úgy, mintha te semmit nem tudnál róla

- ha első randira szobára akar vinni

- meztelen képet követel vagy érzelmileg zsarolva "kér"

- hazugságon kapod bármivel kapcsolatban

- ígérget dolgokat, aztán elfelejti

- folyamatosan késik (akkor még inkább problémás a helyzet, ha még csak bocsánatot sem kér és nem szól oda időben)

- folyamatosan pajzán, kétértelmű megjegyzéseket tesz

- első randin intim helyeken akar tapogatni vagy szexre kapacitál

- hímsoviniszta megjegyzéseket tesz ("te nem értheted, mert nő vagy", "tipikus nő, olyan hisztis / hülye / pénzéhes")

- kérdés nélkül folyamatosan az exeiről beszél (főleg ha minden exe őrült, szarszemét hülye szerinte), vagy azokról a csajokról, akiket megpróbált előtted felszedni, de visszautasították

- olyan hírekre, hogy nőt öltek vagy erőszakoltak meg, nem az az első reakciója, hogy milyen szörnyű eset, hanem az, hogy "ha az én barátnőm lett volna, én megvédtem volna" vagy "biztos megérdemelte / kiprovokálta"

- csak én tudom, hogy mi a jó-hozzáállás; a saját ízlését megkérdőjelezhetetlenül felsőbbrendűnek gondolja mindenben (avagy már amiatt is jobbnak gondolja magát a másiknál, hogy milyen bort vagy csokoládét szeret kb.)

- anyu neki a szent

- mindenki hülye, csak ő helikopter effektus

2023. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17, ezek is nagyon szuper meglátások. Sajnos több exem is ilyen volt...
2023. ápr. 14. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!