Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megint csak egy csalódás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak egy csalódás a társkeresőn?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedtem meg egy megyémbeli (de nem egy településen lakunk) férfival. ÉN: 50, özvegy, ő: 63: elvált, eleinte cseteltünk, aztán jött a webkamera, mindennap hívott ott, reggel és este, napközben pedig ment a cset.Megbeszéltük, hogy e héten pénteken találkozunk is. Tegnap is reggel kamera, napközben cset, majd a szokásos: hazaért 18 órakor és írt, hogy félóra múlva hívhat-e ahogy szokott. Írtam igen. Nem jelentkezett. Aggódtam, hogy beteg lett-e, így írtam rá, hogy minden rendben van-e, ezt az üzimet csak hajnalik 3kor kapta meg. Nem válaszolt rá. Mi történhetett? Így dobott volna? Köszi, ha válaszoltok.

2023. jan. 4. 05:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nem iszik alkoholt, és nagyon vidéken lakunk, így az utolsó kocsma is bezár 18 órakor, nem lehetett ott hajnali 3-ig.Nem is bulizós típus, a szilvesztert is otthon töltötte, akkor is velem webkamerázott.

állítása szerint 1 éve nővel sem volt és már nagyon szeretne ismerkedni. Meg hát az ő korában nem úgy megy, hogy aznap este hirtelen halálosan beleszeretett egy másik menyecskébe és azért nem hívott. Csak furcsa.

2023. jan. 4. 05:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tegnap este volt, akkor még adj időt neki! Hátha bealudt vagy történt valami.

Lehet, csak félálomban rápillantott a telójára aztán aludt tovább.

2023. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez rossz jel
2023. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, épp bealudhatott, csak ha kérdezi, hogy félórán belül hívhat-e és még 18 óra van, akkor kicsi az esély, hogy bealszik, általában éjfélig fent szokott lenni, már nyugdíjas, reggel 10 körül kel.

Alkoholra gyanakszom vagy arra, hogy betoppant hozzá egy nő?!

Valszeg igen,az is lehet,hogy félálomban nézett rá 3kor a telefonjára, de akkor meg annyit alszik, hogy 18 órától reggel 10ig...akkor meg alkoholista vagy beteg, de sosem fekszik le korán.

2023. jan. 4. 07:35
 5/11 anonim ***** válasza:
És azóta semmi?
2023. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, mint mondtam 10 körül kel...most 7.45 van, eddig még 10 előtt sosem írt, nem hívott.
2023. jan. 4. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi történhetett, szerintem ne láss rémeket egyből.

Ha ma egész nap nem reagál, de közben látod hogy online a felületen ahol beszélgettek, akkor hagyd a fenébe.

De szerintem fog keresni, ezek alapján.

2023. jan. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt.
2023. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hívott pontban 10 órakor, azt mondta bealudt otthon a tv előtt, hajnali 3kor riadt fel, de akkor nem akart visszaírni nekem, de reggel rögtön hívott és jön hozzám pénteken.
2023. jan. 4. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye. Nem történt semmi baj. 😊
2023. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!