Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem látják be sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látják be sokan hogy férfitöbblet létezik? A közgazdaságtan is bizonyítja a létét

Figyelt kérdés

Ugye közgazdaságtanbó tudjuk hogy ha nagyobb a kereslet mind a kínálat, akkor a termék ára megy fölfelé. Pl. a főldgázzal is ez volt.

És hát a nő és a sex megszerzése is egyre drágább. Egyre többet kell "villantani": eleve tinderen esélytelen vagy ha nem pörgetsz BMW sluszkulcsot egy egzotikus nyaraláson készült fotón. Aztán drága puccos helyekre kell vinni a nőt, beleölni egy rakat zsozsót. Exotikus helyekre kell vinni nyaralni. Engedni, hogy beköltözzön hozzád, miközben szidja a mamahoteleseket.

Ez talán nem azt bizonyítja hogy a sex marketen hiánycikké vált a nő és férfiból túlkínálat van?



2023. jan. 4. 08:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%

27es!

33 éves nő vagyok! Bukizni nem jarok a fajtád kozé. (Fajtad = csakb*szniakarokgyereketbemakarok és/vagy otthonvanazasszonydekénekaland") tipusu ferfiak közé, ellenben járok jógára, ott csak nők vannak! Akkor nőtöbblet van ezek szerint

2023. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
92%
31: ez meg a másik. Voltam élményfestésen, 1 db férfi résztvevő nem volt.
2023. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
78%
Napjainkban már annyi férfi kiment nyugatra dolgozni, hogy nincsenek többen. Régen annyi férfi volt, nem lehetett tőlük lépni sehol.
2023. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%
Van ! Italozó , szorakozó helyeken mindig 3xor annyi férfi van.
2023. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Cpt_Obviously ***** válasza:
97%
Hát szerintem ülj vissza mikróra, mert nem érted a kereslet kínálat görbét.
2023. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem írom alá. Sok 40es nő is vonzó akinek nincs gyereke. Nekem is egy 42 éves nő a párom w9 29 éves férfiként. És vonzó. És tud főzni, okos is és jól néz ki.
2023. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!