Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi az anyjával él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi az anyjával él az kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szűz még. 220 nettót keres. Lehet esélye 24-30 közötti csinos nőknél? Vagy reménytelen és legyen inkább hoki bajnok a nyugdíjas koráig?
2023. jan. 7. 11:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

Igen, +11

Kb hasonlóan keresek, ha olyan férfival kezdenék, aki netto 207ezret keres, el kéne tartanom!

2023. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
11: Ok, tegyük fel, hogy igaz amit írsz, hol fogsz ilyen pasit találni, ráadásul olyat, aki hűséges? Azért a magyar férfifelhozatal nem olyan nagy szám, ok, aranyos, jótanulós, szorgalmas kiscsajként tényleg össze lehet hozni egy ilyet, a kérdés az, hogy pasit hol találsz hozzá? Ne csináljuk már, mindegyik itt nyitogatja a topikokat, hogy minden nő kṳrva, mert csak a lakás kell nekik, és élőben sem sokkal jobb a helyzet.
2023. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

12

Van vőlegényem, köszi! (Osztrák, itt dolgozik) Tehát nem magyar. És igen, a magyar férfiak pontosan olyanok, amit irtal. Csórók, hűtlenek...


Egyebként, adódik a kérdés: Ha nekem Magyarországon sikerult elérni egy netto 500as keresetet nőként, neked pasiként miért nem megy?

Ha pedig nem lenne sikeres, normális pasi a lathatáron, inkább egyedül lennek, mint egy szar vesztessel, aki egy nulla, mert 30 évesen arra is képtelen, hogy egyedül éljen

2023. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%
13: na, igen. És akkor most azt tudom írni, amit a többi ilyen topikban is leírtam, hogy tudod, hogy a kelet nem Magyarországon végződik. És hogy azokra az "árja" férfiakra (osztrák, német, svájci) van jelentkező bőven. A többi pedig a jövő zenéje, sok szerencsét..:DDD
2023. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%

12 (előző 11-es, most már 10-es vagyok)


Nem sietem el a párkeresést, nem azt keresem, hogy elmondhassam magamról, hogy van párom, és jó az első, aki szembejőn velem az utcán. Ha az ember türelmes és nyitott, rengeteg értékes, normális férfit megismerhet. És sajnos olyan is van, hogy ezekkel a férfiakkal mások a hosszútávú céljaink, így akármennyire is tetszünk egymásnak, nem illünk össze hosszútávon. Viszont én egy olyan életet kialakítottam magamnak, hogy érzslmileg kielégítenek a barátaim és a családom, boldog vagyok a mostani helyzetemmel is, és igenis megválogatom, hogy kit engedjek be az életembe. Nem sietek én sehova

2023. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

12-14


Miért vagy ilyen szánalmasan rosszindulatú? :)


Amúgy komolyan azt hiszed, hogy aki nem full csóró, nem a szüleivel él 30+-os létére, és nem annyit keres, amiből lehetetlen normálisan megélni, az akkor majd hűtlen, már ha egyáltalán létezik?


Én ugyan nem keresek annyira jól, mint a 10-es válaszoló, én 460 ezret keresek. Lassan 10 éve van párom, aki magyar, és ugyanannyit keres, mint én. Soha a büdös életben nem adta a legeslegkisebb gyanúra sem az okot, hogy ne lenne hozzám hűséges. Kényelmesen megélünk 2 ekkora fizetésből, telik nyaralásra, minőségi ételre, programokra, hobbijainkra, stb. A párom ráadásul még fiatalabb is nálam, szóval azon csak jót mosolygok, hogy a kérdésben szereplő 35 éves csődtömeg akár nála 10+ évvel fiatalabb csinos, vékony nőt akar. :D

2023. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
62%
Még 50 feletti ronda nőknèl sem lenne esèlyed, te szerencsètlen.
2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúgy a csóró, 30 évesen szűz, mamahoteles nőknél miért ne lenne esélye? Nem kell csillagászati mértékben felül lőni a szintet, és akkor lehet párja.
2023. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17%
18: olyanok nincsenek.
2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének?
2023. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!