Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki nem orvos, ügyvéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem orvos, ügyvéd, cégvezető stb annak egy átlagos nője sem lehet?

Figyelt kérdés
Manapság az egyszerű melós = selejt. Akiknek nem lehet vékony jobbravaló nője.
2023. jan. 8. 08:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19 vagyok. 20: és ezzel eljuthatnánk oda, hogy egyik csoport sem több vagy kevesebb, csak más, kivételekkel és kivételek nélkül.
2023. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
úgy hiányoztál már "egyszerű melós" 🤦🏼‍♂️
2023. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem csak ezen múlik kell némi személyiség egy kapcsolathoz.
2023. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Zsak a foltjat. Tudod. Mindenki osszeillik valakivel es lehet boldog!


A baj ott kezdodik amikor az egyik fel baromira nem kepes beismerni hogy naggggggyon nagyonnn nincsenek egy szinten valakivel es pl 140 kilosan frocsogo hajas hassal 240 netto fizuval o aztan egy alomnot akar.

Es itt jon hogy persze a nok a Q* stb.


Ezek maradnak egyedul de mindig igazuk lesz. Az igazukkal maradnak egyedul!!

Ámen 😀😀


N

2023. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Arra ertem hogy az egyszeru melos Erje Be a Fogatlan lenott festett haju nokkel. Mert van akinek baromira de bejonne ez az egyszeru melos! Pl: elol fogatlan hàjasabb koszos kormu nok.


De az egyszeru melosnak feszes gyonyoru husi kell!! Az meg nem fog nala fuszerezodni!


Magas igenyekhez tarsul minimalis valami. Ebbol jon a durci. Hogy minden no egy Q.

2023. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Krosszarcu válasza:
Van egy orvos vállalkozó, volt nője régen lettek gyerekek, otthagyta, újracsinálta egy fiatalabb nővel, otthagyta, most csinálja a harmadik kört, a gyerekek 12 évesek. Az ürge folyton nőkkel volt körülvéve , összezárva mindig a szex és a perverzkedés járt az eszébe.... mondta ezt nekem horgászatkor.
2023. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Krosszarcu válasza:
Voltam a gyárban, a munkások 35% nő volt, a felük jól nézett ki.
2023. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
28%

Diplomás férfiként mondom, hogy igazából a diploma egy lóf*ng. Gyakorlati tudást nem ad, inkább azt tanulod meg, hogyan tanulj. A meló valódi részét úgyis a munkahelyen szerzett tapasztalatokból fogod összeszedni.

Mindemellett nem ördögtől való, szóval nem "húdenagycucc", kicsit olyan tévképzetek élnek egyesekben, mintha valami földöntúli dolog lenne, de kb olyan, mintha egy ötödikes mondaná, hogy "bezzeg aki már kijárta a nyolcadikat, az má' valaki, biztos csak az kell a nőknek" :D

2023. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28 ! Koszi! Vegre valakii aki nem lealazoan beszel egy pl Technikusi (erettsegihez kotott tovabbkepzes minimum 54es szamu okj a regi rendszerben,az ujban nem tudom mivel kezdodik a technikumi szint). !! :)

Illetve van szakmam is. De elobb a technikumokat vegeztem.


Szovaal. :D igen. Nem mentem egyetemre.

De: ettol meg baromira nem fogok leallni az igenytelen elhizott idosebb fogatlan melos f*zikkal. Nyilvan.


Persze emiatt mar en is megkaptam h mi vagyok. 🤣🤣 Nagykepu stb ugye ..nyilvan.

2023. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!