Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy félénk, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, visszahúzódó lány hogyan tudna változtatni a félenkségén? 25/L

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz, és mitől húzodsz vissza? Ebből mit mutatsz meg? Miben nyilvánul ez meg?
2023. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Első lépésként 25 évesen már nem lány vagy hanem nő.
2023. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

edzed magad ilyen muzsikával:

https://www.youtube.com/watch?v=GGe6-xzbISw

2023. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a dolog, de pl. nekem az egyetem sokat segített ezen, ahol rá voltam kényszerítve hogy sokkal szociálisabb, extrovertáltabb legyek. Keress ilyen lehetőségeket. Jár el nagyobb társaságokba, akár táncra pl. Minnél több emeber között mozogz, minnél több emberrel létesítesz kontaktust nap mint nap, annál nagyobb lesz az önbizalmad.
2023. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Eleve egy lánynál 14 éves kora óta sorban állnak a pasik, szóval nagy kamu.
2023. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!