Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a helyzet Tinderen átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
Tervezem letölteni az app-ot de annyi mindent hallani. Szexkapcsolat vagy rendes párkapcsolat is okés nekem. Teljesen átlagos kinézetem van, így érdemes? Hetero vagyok. 24/F

2023. jan. 10. 19:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
14%

18-as: ez egy rohadt nagy kamu amit leírtál. Van egy haverom 37 éves, világ életében rohadt sikeres volt a nőknél, igaz ő nem is válogatott különösebben, de általában "tűrhető" kategóriájú nőkkel volt együtt.

Saját elmondása szerint kb. 50-60 nővel lehett életében együtt (szex), de még ennél is több akikkel volt valamilye nviszonya (csók, randi, kavarás stb). Tinderen és hasonló alkalmazásokon abszolút sikertelen, semmi esélye nincs, soha egy match/like-ot nem kap.

Nem néz ki jól, de kifejezetten rosszul sem, szarul öltözik, és szarok a fogai, ráadásul csóró is aki a szüleivel él a mai napig. Viszont van szövege és oda mer menni bárkihez, bármilyen nőhöz rizsázni.

Szóval te 170centis satnya testeddel és ocsmány fejeddel kizárt dolog, hogy bármilyen szinten is sikeres legyél egy olyan alkalmazáson, amely kizárólag a külsőről szól...

2023. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%

21. Nem tudhatod a 18-as mennyire ad magára (öltözködés, higiénia), mennyire vannak jó (akár profi fotós által készített) képei. Ezek is sokat számítanak, hogy ne egy béna szelfid legyen rossz szögből, amin még rondán is nézel ki.


Meg most (végre már) több ezres mintákról beszélünk (mint egy valódi statisztikában), szóval nem értem, miért ne lehetne az, hogy többezer nőből bejött néhánynak a 18-as? Ennek simán van statisztikai valószínűsége.

2023. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
71%

Amit a 18as ír az sok kérdést vet fel.

Ha valaki csak szexet akar miért tinderre költene többszázezret?

Miért húz jobbra olyat aki nem tetszik neki?

60000 jobbra húzás után feltételezem az egész országban keresett. Ráadásul mindenkit kortól stb függetlenül. Miért?

Most komolyan ki utazna például 200-300km-t egy randiért. Mellesleg nem jön ki a matek ezzel a 60 ezerrel sehogy sem.


22# ha valaki nem néz ki jól azzal egy profi fotós sem tud csodát tenni

2023. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%

"Ha valaki csak szexet akar miért tinderre költene többszázezret?"

Mert nem prostizni akar, hanem pénz nélkül valaki olyannal szexelni, aki legalább annyira vonzódik hozzá őszintén, hogy lefeküdjön vele pénz nélkül is.


"Miért húz jobbra olyat aki nem tetszik neki?"

Mert azt a taktikát követte, hogy megnézés nélkül jobbra húzott minden profilt kivétel nélkül.


"60000 jobbra húzás után feltételezem az egész országban keresett. Ráadásul mindenkit kortól stb függetlenül. Miért?"

Mert ennyire vágyott a fent leírt fajta szexre.


"Most komolyan ki utazna például 200-300km-t egy randiért. Mellesleg nem jön ki a matek ezzel a 60 ezerrel sehogy sem."

Más országokban ez a 200-300 km távolság lóf*@sz, egy német, amerikai vagy ukrán kiröhögne, hogy a magyarok párszáz km távolságot soknak gondolnak. Ezek nem távolságok, csak azért tűnnek annak mert sajnos kicsi az ország. Meg a legtöbb ember a saját kisvárosa körül él, nem utazik annyit és ezért az. De ez nem nagy távolság, aki valamiért többet utazik az tudja.


"ha valaki nem néz ki jól azzal egy profi fotós sem tud csodát tenni"

A rondaságnak és a középszerűségnek is vannak különböző fokozatai, nem csak szélsőségek léteznek hogy valaki modell jóképű, valaki meg olyan ocsmány hogy elhányják magukat tőle az emberek. Sok embernek lehet fejleszteni a kinézetét a korábbi állapothoz képest sok különböző módon.

2023. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

Számomra ez fura gondolkodás mód de rendben, biztos van aki így gondolja.

Azért annyit még mondanék hogy 300km rengeteg ha te szeretnél valakivel eggyütt lenni. Oda vissza 6 óra utazás. Meg több tízezres költség.

2023. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
14%

#21: Nem a 18-as vagyok, de kiállok mellette, mert elég korrekt elemzést írt. Te pedig kevered a szezont a fazonnal. Vegyük sorra.


1. 37 éves ember 50-60 numerával nem mondható különösebben sikeresnek a mai világban, a "tűrhető" kategória pedig elég tág fogalom. Egyeseknek egy Amy Schumer is belefér, másoknak egy Dakota Johnson is határeset. Ha pl. lenne egy adatbázis minden csajról 4-5 fotóval (teljes alakosat és filterek nélkülit is beleértve) ami a velük való szex időszakában készült, plusz-mínusz 1-2 év, akkor már mindenki levonhatná a saját következtetését, hogy szerinte megérte-e ennek a sikeres ismerősödnek-e, sikeresnek számít-e az ő szemében is vagy csak a te szemedben.


2. Rengeteget számít, hogy mindez egy kisvárosban, egy megyeszékhelyen vagy Budapesten történt. Budapesten a legkönnyebb boldogulni és numerákat növelni. Ennél könnyebb már csak Nyugat-Európában, ha beszélsz nyelveket, legalább az angolt nagyon jól társalgási szinten. A szakma, foglalkozás és hogy milyen körökben mozogsz, ugyancsak rengeteget számít. Vendéglátóiparban vagy üzletkötőként szakmádból adódóan sokkal több lehetőség beeshet, mint éjszakai komissiózóként, gipszkartonozóként. Ahogy az sem mindegy, hogy BKV buszt vezetsz vagy kamiont. A sikerszakmákról nem beszélve, mint nőgyógyász, plasztikai sebész.


"Nem néz ki jól, de kifejezetten rosszul sem, szarul öltözik, és szarok a fogai, ráadásul csóró is aki a szüleivel él a mai napig. Viszont van szövege és oda mer menni bárkihez, bármilyen nőhöz rizsázni."


Tehát most akkor tanúbizonyságot nyert, hogy hetero férfiként te csúnyának tartasz egy Chad-et, a hetero nők pedig másképp vélekednek róla.


És összeveted egy genetikailag incel sráccal, aki elmondása szerint több százezret költött kiemelésekre és nyilván messze van a csórótól, ami valószínűleg az öltözködésén is látszik és a története alapján gondolom a fotóiból is megpróbálta kihozni a maximumot (stúdiófotók).


A Tinder valóban nem a "Én vagyok a helyi basszájba és lövök magamról az ogre fejemről 2 szelfit a helyi dohánybolttal a háttérben." emberek játékszere.


A lényeget pedig nem nézed, hogy mennyire kevés sikere volt a befektetett pénz és erőfeszítés ellenére a 18-asnak. A matchek száma egy dolog, azt nézd, hogy mennyi szexuális aktus lett a végén.

2023. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%

#23: "Ha valaki csak szexet akar miért tinderre költene többszázezret?"


Vannak még olyan ódivatú emberek, akiknek kell érzelem is a szexuális aktushoz, emiatt a prostituált és a sugar baby nem játszik, hiába lenne rá pénzük.


"Miért húz jobbra olyat aki nem tetszik neki?"


Teszt/kontrollcsoport, hogy vajon ebben a ligában lenne-e esélye, jól működik-e a Tinder, mutatja-e őt a nőknek vagy shadow bant kapott. Esetleg utólag derül ki a nőről, hogy nem néz ki jól, mert a Faceapp csodákra képes vagy mert több évvel ezelőtti kép.


"60000 jobbra húzás után feltételezem az egész országban keresett. Ráadásul mindenkit kortól stb függetlenül. Miért?"


Lásd korábbi érvelésem. Teszt, hogy vajon a vidéki lányok elvárásai mennyiben mások. Az idősebb nők elvárásai mennyiben mások.


"Most komolyan ki utazna például 200-300km-t egy randiért."


Az, aki nem egysíkúan gondolkodik és van egy budapesti saját lakása, mint a 18-asnak elmondása szerint és esetleg kapásból magához is költöztethet egy csajt. De ha nem szaladunk ennyire előre, aki ilyen életszínvonalon él, annak nem különösebben tétel országon belül utazgatni az ismerkedés néhány hónapjában. Ezt pedig most vesd össze azzal, mikor két egymástól 2 kilométerre lakó embert hoz össze a Tinder, akiből mindkettő 3 műszakban dolgozik vagy "csak" folyamatos műszakban és ha összeköltöznek is csak hetente kétszer látják egymást azt a részt leszámítva, amikor az egyik lábujjhegyen megy haza mert a másik MÁR alszik és a másik halkan issza a kávét és fingik a vécén, hajnalban, amikor pedig a másik MÉG alszik. És tudod mennyi ilyen "kapcsolat" van Budapesten?


Innen nézve annyira nem rossz az internet és a home office világában az, ha 2-300 kilométerre lakik a másik.

2023. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%

Igen, az. Ismerjük a statisztikákat, kismillió cikk meg videó van a tinderes közgazdaságtanról.


A másik baj meg az vele, hogy még ha matchelsz is, általában nem azzal, akit te akarsz. És ha igen, akkor is kiderülhet élőben, hogy teljesen más, mint amilyennek a képei és a leírása alapján tűnt. Nincs jobb az élő ismerkedésnél, lehetőleg baráti körből.

2023. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tapasztaltam azt az apokalipszist, amin itt megy a vergődés. Átlagos fejem van, nem mondom, hogy dőltek a matchek, de bőven jöttek szembe szipatikus lányok, akikkel tudtam ismerkedni, a menyasszonyomat is ott ismertem meg.

Minden rosszindulat nélkül, aki óbégat, hogy átlagos pasiként mekkora megalázó, kietlen siralomvölgy a Tinder, az valószínűleg csak nem vágja, hogy átlag alatti.

2023. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%

#29: "Minden rosszindulat nélkül, aki óbégat, hogy átlagos pasiként mekkora megalázó, kietlen siralomvölgy a Tinder, az valószínűleg csak nem vágja, hogy átlag alatti."


Abból a megközelítésből teljesen helytálló a tapasztalatod, hogy én még egyetlen igazán jó pasi szájából nem hallottam (vagyis pontosabban nagyon kevésből, egy kezemen meg tudom számolni, pedig rengeteg embert ismerek) hogy ő jó pasinak tartaná magát. Mindegyik átlagosnak nevezte magát, mindig közölte, hogy semmi extra nincs benne, nem gondolja úgy, hogy ő valami adonisz lenne, nem is érti miért jön be a lányoknak.

2023. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!