Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a helyzet Tinderen átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
Tervezem letölteni az app-ot de annyi mindent hallani. Szexkapcsolat vagy rendes párkapcsolat is okés nekem. Teljesen átlagos kinézetem van, így érdemes? Hetero vagyok. 24/F

2023. jan. 10. 19:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
13%

az ún. 18-as vagy


nem esett le senkinek, hogy balatonfüred csak 130 km kb? Vonattal tényleg elment az utazással 5 óra, de kocsival 3 óra alatt megjártam volna, csak akkor még nem jött meg a kocsim.


Pesten akármennyire nagy a kínálat, a nők is jobban válogatnak ... mert nagy a kínálat....azt hiszik, hogy majd úgyis jön egy jobb és tényleg csak azzal mennek el, aki totál elhalaszthatatlan lehetőség.


Volt olyan is többször, hogy sikerült olyan lányokba botlani tinderen, akikkel egyből a szexről lehetett beszélni, és pár üzenet múlva fel tudtam hivni telefonon ahol sikerült olyanokat mondani hogy akart jönni szexelni, de mivel ezek általában hajnal 1-2 körüli beszélgetések voltak, igy általában másnap jöttek csak át.


Persze ezek a lányok sokkal több fiuval sokkal kevesebb interakció után is elmentek már, tehát valamiért én megintcsak halálba voltam túráztatva még úgy is, hogy tényleg a lehető legjobb szöveget tudtam előadni.


De mivel sajnos autista vagyok, ezért nálam a 200%-os teljesítmény is elmarad az átlag emberekétől.


Ja és arról nem is beszélek, hogy volt több lány, akik teljesen korrektül néztek ki, de annyira azért nem, akikkel a tényleg menő jóképü magas ismerőseim elmentek volna. Viszont én is kioffoltam ezeket a nőket, mert már tele van a hócipőm azzal, hogy én csak max ilyeneknek kellek, és azokért is sokat kell dolgozni.


Szóval volt aki kajak már ott volt a megbeszélt helyszínen én meg letiltottam itthon az ágyban DÖGLŐDVE. hahahah. Másik csaj még képes volt esőben is elindulni otthonról és ténylegesen itt várt rám a blahán, de én sosem mentem hahahahah


Hát bocs....a nők sem sajnáltam engem egy percig sem, amikor úgy érezték, hogy nem vagyok elég jó nekik, mondjuk az ilyen hoppon maradásokat csak max 20as éveim legelején tudták megcsinálni velem, utána már elég gyorsan ki lettem tanulva ezekből az ármánykodásokból


A 40-es lestrapált kövér nőkről is írhatnék litániát, azoknak is kellenék, persze megintcsak munka árán. Még ha tényleg mindenféle küszködés nélkül átjönnének szexelni, amikor én akarom, akkor azt modnom megéri a dolog, de hogy még engem túráztatnak, az már ne fér bele. Pusztán azért, mert a jóképüeket meg nem túráztatják, ott egyből lehet igent mondani.


Voltam jó nővel is tinderről, de a halálba túráztatott megintcsak a kinézetem miatt, azt gondolta, hogy vagy 10 percenként a halálba túráztat, hogy bizonyítsam hogy velem TUTIRA megéri és nem bxxa el az idejét, miközben igazi NAGY KANOKKAL (ezt ő maga mondta) lehetne!


Annyira lekezelő volt, hogy fel sem állt rá. Akkor pánikból elkezdett úgy szopni, mitnha az élete múlna rajta, de akkor is otthagytam és az ajtó mögül magyarázott nekem ruha nélkül hogy én mekkora lúzer vagyok. Hát nyilvánvalóan így volt, elvégre kioffoltam egy jócsajt.


Egyébként nyilván a nők akiknek kellek azt mondják, hogy jók nézek ki és szexi vagyok és okos és jól dugok és elismerik, hogy jól megy nekem a szekér és hasonló dolgok. De a kulcs motivum itt az, hogy "a nők, akiknek kellek"


Nyilván, ha jobban néznék ki, akkor jobb nőknek kellenék, ez teljesen egyértelmű. A kinézet szerintem a testalkatot jelenti és az arcberendezést.


Egyszerűen vannak szebb arcú és/vagy jobb testű emberek, nekik arányosan szebb / jobb testű partnerek JÁRNAK


De az azért kicsit extrém, hogy én tényleg nem vagyok egy utolsó hóbabukott, aztán mégis ilyen 40-es elhanyagolt nőkkel kell foglalkozzak, de azok közül sem a dögösekkel.

2023. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
12%

tehát a 18-as voltam / vagyok


még annyit hozzáteszek, hogy én is voltam már éppen nem kevés nővel, 43-ra tudom azt mondani, hogy tényleg megvolt, és én elég későn kezdtem, 21 évesen, és az idő jelentős részét kapcsolatban töltöttem. Eddig a max az 10 nő volt egy év alatt, ami szerintem egyáltalán nem kimagasló, tekintve azt is, hogy egy az egyben kukázással szereztem ezeket a nőket, mert csak igy osztottak lapot.

2023. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
18%

"Viszont én is kioffoltam ezeket a nőket, mert már tele van a hócipőm azzal, hogy én csak max ilyeneknek kellek, és azokért is sokat kell dolgozni."


Na ez az, ami engem is nagyon zavar. A kettős mérce. A jó pasival elmennek azonnal szinte, nekem meg adják az elváráslistát.


"azt gondolta, hogy vagy 10 percenként a halálba túráztat, hogy bizonyítsam hogy velem TUTIRA megéri és nem bxxa el az idejét, miközben igazi NAGY KANOKKAL (ezt ő maga mondta) lehetne!"


Ezt én is számtalanszor megkaptam, hogy egy pillanat alatt találna helyettem ilyen meg olyan pasit.


"Egyébként nyilván a nők akiknek kellek azt mondják, hogy jók nézek ki és szexi vagyok és okos és jól dugok és elismerik, hogy jól megy nekem a szekér és hasonló dolgok. De a kulcs motivum itt az, hogy "a nők, akiknek kellek""


Alapszabály, hogy mindig a legjobb pasi vagy annak a nőnek a szemében, aki alattad fekszik. Csak aztán amikor más alatt fekszik, akkor ő lesz neki a legjobb pasi, te pedig a lúzer ex, aki felejthető volt, de még ha igazi szexisten csődör is voltál, akkor meg más egyéb hibáidat fogja túldramatizálva előadni. A teljesség igénye nélkül:


- Ha néha felemelted a hangodat amikor már kb. neked esett meg felpofozott meg hisztérikázott, akkor te agresszív állat vagy és rettegett tőled, hogy mikor ütöd meg.


- Ha egyszer elveszítetted az állásodat és 2 hónapot vártál, nem mentél egyből az első szembejövő segédmunkára, akkor válogatsz, kényelmes vagy, képzeli milyen lennél, ha gyereked lenne.


- Ha felesbe fizettetek mindent vagy pl. a kaját ő vette, de nálad lakott, akkor ő tartott el.


- Ha jól kerestél, de sokat kellett dolgoznod, akkor munkamániás voltál és fontosabb volt a munka mint a párod, pedig ő könyörgött, hogy kevesebb pénzből is jól kijöttök.


- Ha nem kerestél jól, de volt viszonylag sok szabadidőd, akkor nem volt benned semmi ambíció, nem lehet veled jövőt tervezni.


Ez mind alapvető ősi női ösztön, a különbség, hogy régen muszáj volt amellett maradni, akit választott, ezért komolyabban meg kellett fontolni a döntést és kénytelen volt önreflexiót gyakorolni egy hosszú házasságban, mert neki volt jobb tőle.


Most meg mindig van másabb. Nem jobb, de olyan, aki jobbnak tűnik, mert másabb, mint az éppen aktuális. Ha az aktuális rosszfiú, akkor ő jófiú, ha az aktuális kiszámítható jófiú, akkor ő megzabolázhatatlan rosszfiú, ha az aktuális csóró, akkor ő gazdag, ha az aktuális gazdag, akkor ő ha csóró is legalább törődik a lélekkel, stb.


A lényeg, hogy mivel kevesen vagyunk tökéletes félistenek, mindig fog találni olyat, akit jobbnak ítél és csak idő kérdése, hogy ez a jobbnak ítélt csóka megdugja őt.


Ez fordítva férfiként eléggé kivitelezhetetlen. Egy jómódúbb férfi felszívhatja magát és prostizhat, de azzal a saját lelkét mérgezi, mert ott nem miatta, hanem a pénzéért van vele a lány. Egy főnök megdughatja az alkalmazottját, de folyamatos rettegés, hogy mikor tálal ki, mert nyilván nem csak skalpot akart, hanem le akarja vadászni a főnököt, elvenni az asszonytól.


Fordítva meg számtalan lehetőség van. Egyik postás meg Wolt futár meg kisbolti eladó vagy burkoló munkás sem fog szerenádot adni a ház előtt meg kitálalni a férjnek, hogy ő miért csak arra kellett az asszonykának.

2023. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!