Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak a "VAN AUTÓM, LAKÁSOM,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a "VAN AUTÓM, LAKÁSOM, EGZISZTENCIÁM" hozzáállással miért csodálkoznak ha pénz miatt kellenek nőknek?

Figyelt kérdés

Ez a gondolkodásmód főleg a 30+ , 40-es korosztályú férfiakra jellemző, hogy azt mondja hogy ő ezekkel az anyagi javakkal rendelkezik, ez nyilván az ezek alapján döntő nőket fogja vonzani, de aztán utána meg sok ilyen férfi megsértődik hogy rá nem is kíváncsi a nő, vagy ha már nincs annyi pénz akkor a nőt már nem érdekli a férfi.


Ez mi miatt nem teljesen logikus ezeknek a férfiaknak?


Ha nem az anyagi dolgok miatt vonzódó nőket akar, akkor ne anyagiakkal hirdesse önmagát.



2023. jan. 11. 11:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
20%
Mert ha ezek nincsenek, akkor sz@rrá aláznak. Ezt akarják megelőzni.
2023. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
43%

Sose erdekeltek ezek, csak,hogy ne nekem kelljen eltartani, az erzelmi resze volt a fontos,meg is lettem csalva.


Ennyit a nagy ferfiakrol.

2023. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
85%

De, fontos. Nőként mikor társkeresőztem, hasonló paraméterekkel, magam is ezt vártam el a másik féltől. Saját lakást se, de legalább albérlete legyen és neki anyukájához kelljen járni vagy mindig hozzám, mert neki a szülei / lakótársa mindig ott van.

30-40 évesen fontos, hogy valaki képes-e önálló életre vagy hozzám szeretne beköltözni SOS és fuvarozgathatom-e. Mert nem.

2023. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

# 1


de ez nem igaz. Miért kell egy férfinek az autó, lakás, fizetés alapján meghatároznia önmagát?


Úgy értem az a magánüge hogy ha neki vannak ezek. De miért ezzel reklámozza magát ha látja hogy ez a vége?

2023. jan. 11. 11:37
 5/58 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes egy dolog ez.


Ha ezt mondja az egyén, akkor anyagias szar.


Ha a belsőjével villog, akkor "csak megjátssza magát", és amúgy egy pszichopata, aki így akar áldozatot fogni.


Ha a külsejével nyomul, akkor felszínes.


Ugyanezt eljátsszák a partnereikkel is a kedves népek, a nő is ilyen, ha valamelyikkel összejön.


Akkor mi volna a jó a proli nép szerint? Mindenből tökéletesség és még csak előtérbe állítani sem szabad egyiket sem?

2023. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

# 3


oké de most akkor úgy érted hogy társkeresőn komolyan ilyen problémákkal küzdő férfiak is vannak, hogy 40 évesen anyunál lakik szobában és hogy még annyi sincs neki, hogy legalább egy robogóval el tudjon utazni hozzád? Még ennyire sem mobilis?


A kérdésben én igazából arra gondoltam egzisztencia alapján hogy saját nagy és drága ingatlan, drága autó, presztízs és nem alap, átlag, hanem sok pénz.

2023. jan. 11. 11:42
 7/58 anonim ***** válasza:
10%

Vissza kérdezek!


HA, a nőknek nem számít a pénz(em), akkor miért van az első 5 randikérdésük között a "mivel foglalkozol" valamilyen formában? Mert a "mivel foglalkozol" = Mennyit keresel?

2023. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
75%

#4 Azt feltételezed, hogy a szerénység kifizetődő férfiként. Nem az. Az lesz sikeres, aki ügyesebben reklámozza magát.

A férfiak életében nincs olyan, hogy őket majd valaki felfedezi anélkül, hogy erre aktívan törekednének. Millióból egy ilyen, ha van. Aki nem reklámozza magát, nem hangsúlyozza ki az érdemeit, nem rejtegeti a gyengeségeit, az soha senkit nem fog érdekelni, hogy mi van mögötte.

2023. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt kéne írniuk hogy érzelmi intelligenciájuk van-e. Az némiképp fontosabb egy kapcsolathoz.
2023. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
91%
Én például azért kérdezem meg a másiktól, hogy mivel foglalkozik, mert megakarom ismerni..
2023. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!