Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:

Nyitott konyham van, ami nekem nem gond, mert nem dolgozom olajjal itthon, legalabbis sutni nem szoktam vele. Elszivo van, de rantott dolgok eseten nem sokat erne szerintem, ha itt kitalalna valaki, hogy o most pedig rantott husra vagyik.

Parolt halakat, zoldseget, huvelyeseket, stb, nincsenek konkret kajak, altalaban osszedobok valamit abbol, ami van, de normalis alapanyagokat szoktam venni.

Aki irta a tiktokot annak uzenem, hogy semmilyen ilyen oldalon nem vagyok fent, nem tudom, mi a “divat” epp.

2023. jan. 11. 18:29
 12/75 anonim ***** válasza:
92%
Fhú, egy jó kis rejtett vidékiprolizás...
2023. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
86%
Eléggé furán nemgondolkodsz...
2023. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Ez nem videkiprolizas, de gondolom onnan szedik ezeket a kajakat, csak azt nem ertem, miert nincs igenyuk amugy rendesen enni, mikor kb ez egeszsegunket ez befolyasolja legjobban. A kollegaim is allandoan panaszkodnak, hogy faradtak meg minden, en soha.
2023. jan. 11. 18:45
 15/75 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nagyon diétás kaják és a legtöbb embernek nem a kedvencei.
2023. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%

Én érten h ez egészséges, mert pont tegnap mondta az orvosom, hogy életmódkt kéne váltanom, szóval lehet h én is ilyeneket fogok többet enni, de attól még a rántott húst, a csirkepaprikást meg rakott krumplit sokkal jobban szeretem.

N

2023. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy anyámra emlékeztetsz kicsit. Ő bszott le állandóan, míg együtt éltünk, hogy használni merészelem a konyhát, mert olaj szagú lesz minden.😆🤣
2023. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:

Es fontosabb az egeszseguknel az, hogy amig esznek abban a 10 percben mi van? A kajanak egy funkcioja van. Persze legyen eheto meg finom, de erre vannak a fuszerek pl. Szerintem nem eri meg akarmit enni, ha aztan attol elhizol, beteg leszel, vitaminhianyos, faradt leszel, ehes maradsz es tarsai.

Bar aki kepes buliban osszeszedett noket gumi nelkul dugni (ma irta valaki az oldalon), es nem erdeklik a kovetkezmenyek, azokbol ezt is ki lehet nezni :(

2023. jan. 11. 18:52
 19/75 anonim ***** válasza:
29%
Felénk az ilyeneket hívják "parasztbelűnek". :D
2023. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
80%

Az el se jut a tudatodig, hogy ma már egy rántott húst is lehet olajmentesen, egészségesen elkészíteni, air fryerben?! 😀 Mi szeretjük a rántottat és mindig ebben sütöm nem lesz büdös sem. Étolajat nem használunk, szőlőmagolajat vagy vajat, a páromnak nincs atlétatrikója se és nem bűzlik a kajától ha főz 😃 A párolt halnak se íze se bűze, főleg ha vmi fagyasztott akármit veszel, a sütőben sült lazac meg a grillezett tonhal semmivel sem rosszabb. Szeretjük a pörköltet is meg a gulyáslevest is képzeld és egy dekát nem hizunk.

Nekedkomoly gondjaid lesznek ha egy férfit az általad összedobott kajákkal akarsz ellátni 😂

2023. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!