Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szigorú vagy. A kaja élvezet is egyben.
2023. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
75%

Nabazz... Nincsenek konkrét kaják? Mi a fenét lehet összedobni zöldségekből meg babból, borsóból? Aztán a párod gondolom szünetben megy a kifőzdébe, hogy legyen valami tápláló is a belében...

Lefogadom, hogy a párolt hal valami tengeri fagyasztott filé, max. sügér. Igazán jó halat úgy kell csinálni, hogy kimegy a párod a vízre, fog 5-6 tenyeres dévért, kárászt, majd paprikás lisztben beforgatva a sűrűn irdalt halat, oldalanként 7-10 percig forró olajban megsütöd. Az itthon kapható tengeri halak fasorban sincsenek. Vagy ha nem féltek a szálkától, a Dunán, Tiszán kitűnő 3 kilós márnákat lehetett fogni az őszön. Olyan panírozott márnát ettem a múlt héten, hogy párja nincs.

Az egészséges táplálkozás nem az import tengeri filénél kezdődik. Az állati zsiradék is szükséges, mert a bélrendszer igényli. Nem rosszak ám a hagyományos magyar kaják, csak módjával kell enni. Régen még hústalan napokat is tartottak, de téli reggelen pár szelet halványan megzsírozott fokhagymás pirítós igazi ínyenc falat volt, emellett kitakarítja a garatot és a beleket is.

2023. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
78%

Áh, igen kéhdező. Egy igazi, kifinult úhiembeh, nem étkezik mást, csak csokohádészószba máhtott szahvasgombát, szőlőlevélbe tekeht macskaszaht (igazán izhetes és finomh) és pehsze vöhös kavihárt.


Itt a neked való cikk, kérdező!!!


[link]


Csek diz áut.

2023. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

[link]


Peldaul ossze lehet dobni egy ilyet, bar en nem vagyok ennyire extrem, altalaban 3-4 kulonbozo dolgot hasznalok egyszerre, nem ennyit es persze nem ilyen szep maga a kaja sem, de az tok lenyegtelen amugy is. A kuszkusz meg peldaul elegge jol lakat es a zoldsegek is, nyilvan nem azt, aki ahhoz szokott, hogy 3 tanyer porkolt az ebed, 6 szelet kenyerrel.


Huszonharmas, ilyen linkeket nem nyitok meg, modoros blogot senki nem olvas mar vagy 10 eve.

2023. jan. 11. 19:17
 25/75 anonim ***** válasza:
84%

24.


Ez most egy ilyen inverz "a régi jó dolgok" dolog? Minden ami régies vagy régi, az automatice szar, "bezzeg a jó modern hipszter dolgok" meg mennyire királyak? Mint ez a remek oldal (nagyszerű Indexes humorral ellátva), amit éppen linkelsz?

2023. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
85%

Madáreledel 😂😂😂😂


Madárnak képzeled magad?

2023. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Huszonhat te meg ostobanak kepzeled magad? Nyilvanvalo, hogy emberi kaja van a kepen, tok mindegy milyen oldal, kepet kerestem, nem weboldalakat.
2023. jan. 11. 19:22
 28/75 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj kérdező, nincsen semmi baj, nyugodj meg, keresünk neked jó pszichológust és meg fogsz gyógyulni.
2023. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
81%

28.


A pszichológus az régies, nem menő. Valami modernt keress neki.

2023. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

Szerintem nektek kene inkabb, mert itt a valaszokbol ugy latom, hogy az agyatokra ment a sok porkoltszaft.

Mindegy, nem tudom mit vartam, nyilvan szar etrenddel nem fog nektek olyan jol menni a gondolkodas.

2023. jan. 11. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!