Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 Crisopher ***** válasza:
76%

Kérdező itt ócsárolja a hagyományos kajákat, aztán a képünkbe tol egy madáreledelt a 24-es kommentben, mint alternatíva. Ez a kaja tökéletes arra, hogy etesd vele a csirkéket, amikből majd lesz igazi hús.


Amúgy is hülyeség ez, hogy a hagyományos kajától leszel beteg. Oda kell figyelni persze, de ha alapvetően tisztába szeretnélek kerülni a szervezeted egészségügyi állapotával, az ott kezdődik, hogy elmész vérvételre, leadsz 3 ampulla vért és kérsz teljes vérképelemzést. Én ezt csináltam, így már pontosan tudom hol kell korrigálni, és köszi, madárkajából nem kérek

2023. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
78%

Azért mélyen elszomorító, hogy már nem csak külsőleg, belsőleg, anyagilag, elvileg, személyiségileg, de még étrend szerint is meg kell felelni.

Egyre több ilyen “elfogadó” írásba botlok. A társkeresőkön már nem csak a “420forLife, ha nem szívsz kocc”, de a “ha húst eszel gyilkos vagy” jelzőkkel is meg kell birkózni.

Miért van egy olyan sejtésem, hogy a nagy egészséges, elfogadó életszemlélet, pont ellenkező irányba, egy sokkal kirekesztőbb társadalom felé vezet? 🤔

2023. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed a gáz.
2023. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
62%

62.


Figyelj, sajnos az úgynevezett "toleráns" és "polkorrekt" szubkultúra messze a legkirekesztőbb és a legerőszakosabb. Vallásosokat megszégyenítően akarják mindenkire rátukmálni a szerintük helyes nézeteket, és valahogy "elfogy" a nagy tolerancia, ha nem épp az egyik körbenyalt csoportjukról van szó.


Általában annyit érnek el, hogy a többség inkább belemegy a szabályaikba, csak hagyják őt békén ezzel. A gond, hogy ezt győzelemnek tekintik, és nem jönnek rá, hogy csak rájuk lett hagyva az egész, mert a többségnek nem ér ennyit az egész.

2023. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező fejébe vesz mindenféle hlyeségeket, amiket alap igazságnak vesz és mindent megpróbál önigazolni erre. Valójában meg teljesen máshol van a probléma, mint hogy ki mit eszik.
2023. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
94%
Kirakták a kérdésedet a Férfihang.hu FB csoportba. Ráadásul egy nő 🤮
2023. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most azon megy az aggódás, hogy egy ember beleáll abba, hogy szerinte mi a pocsék kaja? :D Én régen mindenkit meg akartam győzni az igazamról, ma meg azt mondom, hogy mindenkit támogatok abban, amit szeret vagy csinál. Rájöttem hogy valójában ha vitatkozok, akkor a saját energiámat pazarlom és idegrendszeremet teszem tönkre, tökéletesen értelmetlenül. Nem akar a kérdező rántott húst enni? Akkor ne egye! Én támogatom! Szerinte én egészségtelenül táplálkozom mert én megeszem! Úgy van! Aztán itt a téma ki is fulladt, helló, szia, viszlát! A külföldi férfiak értékesebbek mint a magyarok? Naná! Helló, szia, viszlát! Én meghagyok mindenkit a saját világában, küzdjön mindenki a saját démonaival. :D Hogy mennyivel egyszerűbb így az élet! Ajánlom nektek is! ;)
2023. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg kirakták, most néztem. De ezt így lehet? Jó, nem vall ép elmére lekoszosozni a rántotthúst, de ott most szétszedik rendesen a kérdezőt.
2023. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Szedjenek gondolom az valami incel forum. Nem foglalkozom ilyenek velemenyevel🤗
2023. jan. 12. 21:55
 70/75 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ez egy anonim oldal. A nagyon kretén kérdéseket sokszor kirakják pl viccoldalakra. Úgy tűnik ez is világhódító útra indult.
2023. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!