Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
33%

Na, a sok femináci tankaranka ott is kémkedik?

Helyes, idegesítsétek csak magatokat, minél előbb kaptok agyvérzést, annál hamarabb szabadul a progresszív, liberális fajátoktól a társadalom.

"incel fórum"

Ha észrevetted volna, nem kevés nő is hülyét kapott az elméletedtől, kérdező.

De már megszoktuk, a konzervatív, keresztény, régi hagyományokban gondolkodó csak incel lehet, meg nőgyűlölő....

2023. jan. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
84%
Jelzem, én full progresszív libsi nő vagyok, Bp-en születtem és élek, de ettől a kérdestől én is hülyét kaptam.
2023. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
🤣Utolsó, szerinted bárki is idegesíti magát, mert kiraktatok egy gyakoris kérdést a szánalmas kis csoportotokba? Hu bmeg, nagyon gáz, hogy ennyire fontosnak gondoljátok magatokat.🤣
2023. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehogy már az legyen egy ütőérv valami ellen, hogy egy köztudottan uszító nőgyűlölő csoportba kirakták. Csatlakozom a 72-höz, progresszív, liberális pestiként sem gondolom százasnak a kérdezőt.
2023. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%

Gáz vagy nem.. Nem mindegy? Ha itt a válaszolòk többsége szerintem az, akkor változik a véleményed? Nem. Akkor meg.

Biztosan vannak, akik úgy gondolják, mint Te.

Én szeretem a pörköltet is meg a párolt zöldséget is. Eszek mindent.

N 30

2023. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!