Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a Tinderrel így 2023-ban?

Figyelt kérdés
Nekem két nap elég is volt belőle, mert úgy látszik, hogy nem változott semmi. Most is ugyanúgy folyik a lányok részéről az insta fiókjaik promózása, szóval hiába is írtam insta-n nekik, úgy néz ki, hogy nem azért adják meg, hogy valaki írjon nekik ott.

2023. jan. 13. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Új év, új élet, de minden változatlan!

Gyere 2023!!!

2023. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bevallt, felesegem ott ismertem meg
2023. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért adják meg az instájukat, hogy ott írjál nekik, hanem hogy legyen plusz egy követőjük. Az ilyet amúgy is instant balra kell húzni, lehet menni tovább.
2023. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Instán nem is lehet írni, vagy csak kommentet.
2023. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint 2022-ben volt.
2023. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
68%
pontosan ha van insta akkor kuka.
2023. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
💩 (hoppá)
2023. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

" úgy néz ki, hogy nem azért adják meg, hogy valaki írjon nekik ott."


És erre magadtól nem jöttél rá? :D

2023. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Te nem tudsz szöveget értelmezni? Oda írta, hogy meg mindig így működik - tesztelte. Vagyis pontosan tudta , de azért biztosra ment , mert hogy hátha valaki…

2023. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

2-es: 2023-ban ismerted meg a feleséged? Sok boldogságot, gondolom ma már el is indultatok a nászútra. :D


Sajnos a szokásos siralmas, 3 like, abból 1 kamus ázsiai, vissza se jelöltem, 1 23 éves aki nem válaszolt, és egy normális 30 feletti, de azzal kezdte, hogy 181 cm magas. Mivel alacsonyabb vagyok, írtam, hogy nem zavar, persze már nem válaszolt, szétkapcsolt. Napok óta semmi, még várok pár napot, aztán törlöm magam. VAlószínű a képeimmel van baj, de amúgy ha ennyi jó csaj, tengerparton nyaraló bula, étteremben borozó nő szingli, akkor velük is baj van, ha még a sok alfa közül sem tudnak választani, akik csorgatják rájuk a nyálukat. Persze az alfák is csak az egyéjszakásra mennek, így hát meg is érdemlik egymást.

És ugye az új opció, hogy "szeretnék gyereket". Persze, cica, 32 évesen olyan jól nézel ki, hogy már kb. 25 évesen megtalálhattad volna az igazit, és azóta 3 gyereked lenne, de most akarod elkezdeni úgy, hogy még pasid sincs. Lesz majd gyereked, ha ezzel az intenzitással folytatod, 40 évesen lombikkal. Sok sikert!

Lehet jelölni, hogy be vagy-e oltva. Kit érdekel ez 2023-ban? Már tavaly sem számított sehol... vicc az egész.


az újévben is maradok szingli (bár a tavaly év eleji tinderes nem sikeredésről én tehetek, úgy néz ki, megátkozott a nő),


üdv

32F

2023. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!