Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a Tinderrel így 2023-ban?

Figyelt kérdés
Nekem két nap elég is volt belőle, mert úgy látszik, hogy nem változott semmi. Most is ugyanúgy folyik a lányok részéről az insta fiókjaik promózása, szóval hiába is írtam insta-n nekik, úgy néz ki, hogy nem azért adják meg, hogy valaki írjon nekik ott.

2023. jan. 13. 16:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#3 Igen, vettem észre sajnos. Jó gáz, hogy sokan közülük tényleg csak az insta reklám miatt vannak fent.

Volt két egyezésem egy nap alatt, az egyik lánynak írtam is egy nem sablonos üzenetet, erre meg látom ma, hogy ghostingolt.😃 Hát mondom, ez igen.

2023. jan. 13. 19:21
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Januar 1-en letoltottem. Azota 54 like es 31 match. 3-al beszelgetek.


27 F

2023. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Ezek az arányok baromi jók. Kíváncsi vagyok, hogy neked milyen képeid vannak fent, amivel ilyen nagy sikert tudsz aratni.
2023. jan. 13. 20:44
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ugyanolyan a Tinder mint volt: Ghostingolás, Instagram és Snapchat promóció és unaloműzés, válogatás. Instagramot a nők természetesen a követőgyűjtés miatt adták meg elsősorban de én régebben azért írtam nekik ott is hátha lesz valami de nem. Valahogy a nőknek nem az erősségük a kommunikáció! Ha viszont a barátnőikkel összejönnek tali erejéig akkor reggeltől-estig tudnak kommunikálni. Ez nagyon érdekes!
2023. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ja igen, valaki közülük még a Snapchat nevét is megadja.

Érdekes, de egy pár évvel ezelőtt jobban lehetett ott velük kommunikálni, most meg semmi reakció részükről. És az a fura, hogy a még a teljesen átlagos arcú és külsejű lányok is ghostingolni szoktak.

Tavaly volt olyan, hogy egy-két napig fent voltam egy kamu fiókkal, de oda direkt tényleg egy full tökéletes srácnak a képeit raktam fel. Na úgy jöttek is a matchek ezerrel, nem írtam egyiküknek se, viszont sok lány közül csak egyetlen egy írt magától.

2023. jan. 14. 08:56
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ahogy haladunk előre az időben ez csak egyre rosszabb lesz. Igények egyre nagyobbak lesznek és egyben a lenézés is aki az igényeket nem tudja teljesíteni de írhatnám igények helyett azt is hogy követelmények. A nők társkeresőn ha normálisan ismerkednénk és írnánk rájuk akkor nem írnak vissza semmit és még reakció sincs, de ha megsértjük őket azzal a ténnyel hogy mennyire nem kommunikatívak és nem tudnak visszaírni, sértődöttségükben utána hirtelen egyből tud válaszolni, csak nem a normális nyitólevelünkre fog hanem arra hogy mi férfiak hogyan lehetünk ekkora tapló barmok hogy így szembesítjük őket. Hát vissza kellene tudni írni normálisan és ismerkedni akkor nem lenne szembesítés. A nők vannak a legjobban megsértődve az igazságon és a szembesítésen!
2023. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Annyit még írok kérdező a 15-ös válaszodhoz, hogy a nők mindig azt mondogatják nem a külsőre mennek de érdekes amikor egy helyes srác volt a profilképen akkor kb annyi match volt mint egy szép nőnek, de egy átlagos pasi vagy átlag alatti alig kap match-t. Ennyit erről hogy az emberek nem a külsőre mennek. Nők meg azért kapnak sok match-t mert ők eleve szebbek külsőre a férfiaknál és a férfiak keresnek elsősorban párt maguknak és így a férfiak egyszerre többen is bepróbálkoznak egy adott nőnél, de a nő nem mindegyiknek fog válaszolni hiszen a külsőre legszebbet vagy legkommunikatívabbat fogja előnyben részesíteni ismerkedésnél. Az átlag alatti kissé elhízott vagy már kövér nők talán azok akik az átlagosabb pasikat is észre veszik hiszen ők nem kapnak annyi üzenetet a férfiaktól és az átlagosabb részleget is jobban észre veszik ennek köszönhetően.
2023. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szeptember óta használom a tindert

Pár nap alatt 99+like

Nem vagyok előfizető szóval nem látom ki húz jobbra

Azóta leszedtem a fotom,mivel nagyon sokan megtaláltak a közösségi oldalon,illetve munkám miatt telefon számom is szerepel a facen

Elkeserítő hogy gondolja valaki, meglát a tinderen és felhív . Vagy írni egy sms t

Én soha nem kapcsolok szét senkivel szó nélkül,mivel nekem is megvan a véleményem ha egy pasi csak szimplán eltűnik.

Semmiből nem tart le írnom hogy Bocsi de nem egymást keressük

Volt már több randim,ami számomra durva,hogy mennyi nős pasi van regisztrálva.

33/N

2023. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!