Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, melyik volt társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik volt társkeresőn/tinderen az az egyedi megszólítás, ami tetszett nektek?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani, hogy a férfi legyen kezdeményező, kreatív, ne csak egy "mizu"-val indítson, ami rendben is van. Tudnátok esetleg példát mondani, hogy mi volt az a nyitószöveg, amire azt mondtátok, hogy hű, ez tök jó, egyedi, kreatív, nekem bejön?

Nyilván nem azért kérdem, hogy kopizzam (mielőtt még valaki válaszadás helyett belémkötne), csak nagy általánosságban a minták érdekelnek.



2023. jan. 14. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig az tetszett, aki úgy írt, hogy reagált valamit valamelyik képemre, a biomra vagy érdeklődési körömre, főleg ha még kicsit humorosan is tette, ez már rögtön beindította a beszélgetést. Persze ehhez az is kellett, hogy én is egy kis humorral jelenjek meg. Pl. egy darabig az volt nálam kiírva, hogy "Netflixem van, olyat keresek akinek hbo-ja van". Na erre néhányan tök jól tudtak kezdeményezni
2023. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj, nekem tévém sincsen, és azon is csak Spektrumot nézek.
2023. jan. 14. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Beléd se sok fantázia szorult.
2023. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mikor a bemutatkozásomra hivatkozva mutatkozott be és azzal kapcsolatban kérdezett kevésbé mainstream dolgokat.
2023. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én is kérdeztem már női ismerőseimtől, de nem tudtak rá válaszolni. Elvárják, hogy te legyél egyedi, de amúgy ők sem azok.
2023. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Én csináltam már férfi profilt, hogy kiderítsem, mi a hiszti tárgya. 10/8 nővel teljesen jól el tudtam beszélgetni. Milyen kibszott érdekes, csak oda kellett figyelnem arra, amit a másik mutat magából.


Erre nincs recept, ez olyan, mintha az kérdeznétek, hogy mitől lesz valaki jó szakember, mit kell csinálnia. Honnan a fszomból tudjam? Nem feladatom senkit megtanítani a saját szakmájára. Ne legyetek már ilyen rohadt életképtelenek...

2023. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Hiába írsz rá a csajokra a leírásuk, hobbijuk alapján vagy dicséred a külsejüket csak azoknak a férfiaknak fognak visszaírni aki az átlagnál számukra jobban néz ki. Én mint egy átlagos kinézetű melós ember akárhogyan ráírtam a nőkre külső és leírás alapján is és nagyon nagyon kevéssel lehetett beindítani a kommunikációt. Az meg hogy legyél egyedi egy nagy f.szság már bocsánat. Ha a férfi jobban néz ki az átlagnál és a felső 20%-ba beletartozik akkor lehet neki sok esetben nem is kellene a nőkre ráírnia hiszen a legtöbb nő ő nála már tudna kezdeményezni. Mi átlagos és átlag alatti pasik vagyunk olyan rossz helyzetben hogy ha még elő is fizetünk vagy ha egyedi nyitólevelet írunk akkor sincs minden esetben kommunikáció a nők oldaláról.
2023. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 és #7 megmondta a tutit. Ja, vagy akinek nincsenek villantós képei feltöltve férfiként (valljuk be Tinder tele van hasonló nőkkel), az életképtelennek minősül?
2023. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"#5 és #7 megmondta a tutit." Kedved 8-as válaszoló! Ezért lesz majd idővel zöld karika helyett piros karika a válaszaink előtt mert az őszintét írtuk le. Amúgy sok ember a saját szintje felett keresgél és az alattiakkal nem nagyon vagy csak végső esetben áll szóba. Ilyen világot élünk. Akinek átlagos képei vannak átlagos férfi létére annak nem sok match-e és üzenete lesz. Átlag alattiakról ne is beszéljünk. Őket sajnálom megjobban.
2023. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Tinderen nem is lehet senkire rairni csak úgy.
2023. jan. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!