Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy elkezdek ismerkedni valakivel és egy idő után leszarnak?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik viszonzott a kedvelés/tetszés de mikor kialakulna több és vagy szemelyesen lehete kialakítani jobban akkor előtte elkezdenek leszarni.

Ha társkeresőn ismerkedem amíg ott beszélünk gyakran válaszolnak és írnak, de ha átmegyünk máshová beszélgetni utána leszarnak.

És nem írnak.

Pedig nem érzem azt hogy csúnya nő lennék, főleg hogy általában aki megtetszik az viszonozza is az elején.

Kép csere természetesen van, de utána sem érzek problémát.

Csak egy idő után sokszor valakinek lesz valami fontosabb dolga az életben aztán utána már nem ismerkedünk tovább.


2023. jan. 14. 23:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

Én videocsetet szoktam kérni. Azzal sokkal.jobban öze lehet jonni barátnak is.


Akik videocsetet is csak igergetnek folyton es soha nem jön nekik össze, -most se jo, később, később meg nekem nem jó, akkor holnap- és ez megy, azok off

2023. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Képbe került neki egy nálad jobb csaj.
2023. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%

Vagy már eleve van neki vmi ratyi nője.

Nem biztos az hogy bárki más jobb lenne aki mkatt kihagynak ziccereket.

2023. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Túl sokáig halogatod a találkozót és a többi nő meg elhalássza!
2023. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem kellesz eléggé. :)
2023. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Unalmassá válsz a partner számára.

Ez mindig szemelőt kell tartani. Emlékezni kell arra mi volt az amivel felkeltetted az érdeklődését. Erre vissza-vissza kell térni. Nem fognak "leszarni".

2023. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Ywerd ***** válasza:
Kezdjünk el beszélgetni és megmondom:)
2023. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mert ma már 1 hét beszélgetés után kötelező a dugás. Nekem anno megmondta nem is egy hapsi, sértődötten, hogy ennyi idő és energiabefektetés után kijár a szex. Ez már egy ilyen világ. Online ismerkedni, beszélgetni nem kihívás, heti 10-20 emberrel is simán tud bárki is. Senkit nem az érdekel, hogy a kenyér melyik oldalát kened meg vajjal. Igazság szerint ebben a rohanó világban már ez a természetes.
2023. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Szép napot!


Én is hasonló cipőben járok, mint te. Én 30 éves férfi vagyok. Voltam már Facebook társkeresőn, Badoo-n és Tinderen is. Azt nem értem, hogyha válaszolsz is nekik, meg keresed is őket, hogyhogy ejtenek. Lehet tényleg unalmas vagy nekik, vagy nem is gondolják komolyan az ismerkedést, vagy tényleg találtak időközben olyat, aki jobban megfelel nekik. Bár azt sose értettem, ha bármelyik fél meg gondolja magát, miért nem írja le, hogy nem szeretne már ismerkedni? Olyan bunkóság nem válaszolni. Remélem azért sikerrel jársz és találsz egy normális férfit magad mellé.

2023. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ennyire buták! Ezer meg ezer férfi meg nő lóg online a neten. Azt hiszitek hogy csak ti vagytok egy másiknak? Ma már semmit sem jelent a levelezés. Lassan már az alkalmi szex sem. Ma már senki nem tartozik senkinek semmivel, önző lett a világ, de hát mindenki ezt favorizálja.
2023. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!