Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy elkezdek ismerkedni valakivel és egy idő után leszarnak?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik viszonzott a kedvelés/tetszés de mikor kialakulna több és vagy szemelyesen lehete kialakítani jobban akkor előtte elkezdenek leszarni.

Ha társkeresőn ismerkedem amíg ott beszélünk gyakran válaszolnak és írnak, de ha átmegyünk máshová beszélgetni utána leszarnak.

És nem írnak.

Pedig nem érzem azt hogy csúnya nő lennék, főleg hogy általában aki megtetszik az viszonozza is az elején.

Kép csere természetesen van, de utána sem érzek problémát.

Csak egy idő után sokszor valakinek lesz valami fontosabb dolga az életben aztán utána már nem ismerkedünk tovább.


2023. jan. 14. 23:26
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
64%

Kedves 20. válaszoló!

Igazad van. Ma már tényleg önző lett a világ, megy a válogatás, meg a hülyítés sajnos. Persze egy ismerkedős platformon az ember több emberrel chatel. Ezzel nincs is gond, mert ha valamelyik időközben nem annyira szimpatikus, akkor ott van még a másik is. Én úgy voltam ezzel mindig is, ha Messengerre átmegy a beszélgetés akkor már csak 1 nővel ismerkedem ott. Igen a mai világban sok "nő" a pénzre megy és sok "férfi" meg a szexre.

2023. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nézz szét! Mit látsz? Mit közvetít a média? Milyen értékrendeket favorizálnak? Milyenek a termékek? Mind, mind, mind értéktelen filléres kacat, ami csak arra jó, hogy azt higyjük hogy prémium és ettől többek vagyunk. Egy büdös nagy kamu az egész világ, ahogyan a termékeket vesszük, úgy kezeljük embertársainkat is. A "kit érdekel" filozófia mentén nőnek fel a gyerekek is, kamuzd magadról hogy több vagy, gondold azt magadról hogy te szuper értékes vagy stb.


Aztán tudod mi van? Eltorzult lelkületű emberek, akik az egójuktól nem látnak már tisztán. Egy kamuvilág tele kamu emberekkel.


Nő és férfi. Mi kell ebből mondhatni a döntő többségnek? Az élvezet része: szex, utazás, programok, magamutogatás, feszítés a másik mellett. Nos, ehhez keresnek partnert, de csak addig ameddig ez érdekes és szórakoztató. Ha már melós a dolog, ha már lemondásokkal jár, akkor csere.

2023. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Lehet h molett vagy
2023. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nem szerettem sose játszmázni és mindig tudattam a másikkal mi van bennem mikor megtetszett valaki.

Elgondolkoztam lehet az a baj, hogy én nem flegmáskodok meg nem azt adom amit általában a srácok szeretnek, hanem gondoskodó vagyok és kimutatom a szeretetem.

Mindig azt mondják rendes vagyok meg jönnek a sablon dumával hogy hát én más vagyok meg jó hogy vannak még normális nők, meg értékes vagyok és mégis mikor próbálom azt megadni nekik amit eddig nem kaptak meg egy idő utána offolnak.

A találkozást nem halogatom, minél előbb szeretnék találkozni, viszont volt akinél kellett várni 1 hónapot, aztán hiába telt el az az egy hónap és ő hozta fel a találkozót meg hogy mennyire várja, stb... utána még csak el se jutottunk a találkozóig, ÉS mindig ez van hogy soha nem jutok el a találkozóig amit szeretnék.

Helyette mindig csak 1-3 hónapig üzengetünk, hívásozunk, akkor úgy foglalkozik velem ahogy kell mimtha együtt lennénk és csak én létezem számára mert minden idejét velem töltik a barátaikat leszarják akkor és hirtelen nem akarnak kapcsolatot mert közbe jött valami, de mindig ő keresett, stb...

Tehát kb beszélni nem volt úgy ideje mással mert mindig velem foglalkoztak.

Nyilván nem zárja ki, csak ha ennyire érdekeltem, találkozni akart meg ennyire keresett meg velem bolt mindig akkor elég érdekes hogy utána faképnél hagy.

És felnőtt emberekről van szó.

Azt hittem akkor már felnőnek az emberek és nem megy ez a játszmázás, stb... mint anno mikor iskolás voltam.

Lehet unalmas az hogy rendes vagyok és megadom azt amire szükségük van miközben eddig mindig rossz nővel voltak aztán beszéltek is róla hogy nem volt jó kapcsolat.

Általában ezek az emberek akik komolyan gondolják velem bemutatnak a barátaiknak, tudnak rólam.

De aztán elvagyunk és egy idő után elfordulnak.

Lehet hogy a korkülönbség is lehet az oka ami max 10 év.

A külsőmmel foglalkozom, normális testalkatom van.

2023. jan. 15. 19:58
 25/27 anonim ***** válasza:

érthetetlen, de kérdező az emberek hülyék végül is csak emberek

életkor ide vagy oda, a tapasztalat sokszor semmit se számít mert újra és újra elkövetik a hibákat, és aztán csak siránkoznak

nem könnyű pár találni aki ténylegesen meg is felel és tesz is a dolgokért, de nem lehetetlen csak annyit tehetsz hogy folytatod a dolgot és reménykedsz h a következő talán az lesz akivel megtalálod a közös számításaidat.

lehet van veled baj, lehet nincs; az is lehet h csak olyan közegben ismerkedsz ahol olyanok vannak akik alapbol nem terveznek semmi oylat és persze egyszerre több vasat tartanak tűzbe

az igazságot nem tudhatjuk hiszen ez a te életed, mi csak épp annyibol tudunk gazdálkodni amit te elmodasz itt egy szemszögből - aminek mindig van egy másik oldala is

remélem h hamarosan megtalálod azt akivel boldog lehetsz és megbecsül, sok sikert kívánok :)

F/29

2023. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
21%

Szexpartnert esetleg nem keresel?

37F, Bp

2023. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
fogyasztói ismerkedés
2023. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!