Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy rossz érzéssel tölt el, hogy mindenki ba.cik a környezetemben csak én nem?

Figyelt kérdés
Kortól, nemtől függetlenül csak azt látom hogy mindenki csak ba.cik. Bac.nak lépten nyomon és ez nagyon szar érzés, hogy én mindebből kimaradok és depresszióssá is váltam tőle. Más is érzett már hasonlót?

2023. jan. 15. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindenki bacik akkor érdemes Domestost használni. Nagyon hatékony a bacikkal szemben.
2023. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Szar ügy.
2023. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Jégszív ***** válasza:
48%

Ez egy POKOLI ÉRZÉS, és biztos vagyok benne, hogy egy életre nyomot hagy bennem. Hasonló cipőben jártam, de már kezdek beletörődni.


30 éves egyedülálló férfi vagyok, az első szexuális kapcsolatom is csak 25 éves koromban történt meg. Igen erős kisebbségi érzéssel léptem az ifjúkorba, ennek jól definiálható előzményei voltak: maradi szülők vallásos nevelése, fiús középiskola, szemüveges pattanásos arc, sovány testalkat. Még jó, hogy egyéb testi hibával nem rendelkeztem…


Ennyi is bőven elég volt gátlásosságom kialakulásához, de a java csak ezután következett:

Jöttek a „koedukációs évek”: az egyetem, a közös nyaralások, a munkahelyek, mindenütt nőkkel körülvéve. Tombolt körülöttem a szabad szex többnyire komolyabb érzelmek nélkül, de engem ezekből konzekvensen kihagytak. Nem akartam én Casanova lenni, nem akartam hódítani, csupán SZERETNI akartam, lehetőleg olyant, aki viszontszeret…!


Tartós kapcsolatot nem igazán sikerült kialakítanom, sokszor becsaptak, kihasználtak. Kinevettek, és tudatosították: „A jó erkölcs nem más, mint az alkalom hiánya.” A krónikussá váló kikosarazottság és mellőzöttség érzése fokozatosan bizalmatlanná, frusztrálttá tett. Rövid ideig társkereső oldalakkal próbálkoztam, de nem kívánom részletezni milyen volt az ottani felhozatal.


„Das Arbeit macht Frei” – beletemetkeztem a munkámba, ahol komoly sikereket tudtam elérni. Ennek köszönhetően komoly egzisztenciát tudtam kialakítani. Aztán az idő némi elégtételt szolgáltatott: Azok, vagy hozzájuk hasonló kimustrált lepedőakrobaták, akik semmibe vettek, lefikáztak, érdeklődése lassan megnőtt irányomban. No ja, egy exszel, egyedül nevelt gyerekkel, néhány csalódással a hátuk mögött. Kösz. Most én mondtam nemet. Ahogy a dal mondja: „Nem kell nékem senki megunt babája…”


Persze vannak, akiknek a közeledését elfogadom, de korrekt vagyok: csak semmi szerelem! Azt kapják tőlem, amit én kaptam tőlük. Igyekszem kiölni magamból – nem tudom, sikerül-e – a szentimentális rajongást és a romantikus érzelmeket. Élem a magam visszafogott életét: bár piálás és bulizás helyett színházba és hangversenyekre járok. Ott is az előadás köt le, nem pedig a nagyérdemű nőivarú egyedei…

2023. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
13-as a tipikus mgtow incel megtestesítője :)
2023. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én sem bacok, pedig házas vagyok. Na, most már jobban érzed magad?
2023. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szomorú hogy ha valaki nem élheti meg ami egy átlag embernek örömet okoz!

Nyilván nem kell nagyravágyónak lenni, de ha semmi sem jön össze az biztos frusztráló lehet!

2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Jégszív ***** válasza:

#14.

Te már csak biztos, tudod! :-/

Azért megállapításod három dologban sántít:

- Nem hogy a terrorizmusnak, de az erőszaknak sem vagyok híve!

- Nem vagyok hímsoviniszta! - max. egy kiábrándult ember.

- nem gondolkodom intézményes keretekben.


Olvastad Schopenhauert? Sok dologban közel áll hozzám, és ezt fel is vállalom.

2023. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A házas férfiak tömkelege sem bacik. Egy csomó feleség sem bacik. Egy csomó fiatal sem bacik. Én már lassan az évet sem tudom mikor bactam utóljára. A kollégáim zöme sem bacik. A szomszédom tutira nem bacik, pedig 42 éves. Szóval fel a fejjel, a bacás marketinje túl jó, de a valóság sokkal árnyaltabb! :)
2023. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te meg bacol másokra.
2023. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!