Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális, ha azt vettem észre magamon, hogy a szemüveges lányok/nők nagyobb arányban tetszenek, nagyobb arányban találom őket vonzónak, mint nem szemüveges társaikat?

Figyelt kérdés

És gyakran az, hogy azt látom valakin, hogy szemüveges, szimpátiát vált ki belőlen.

23 éves férfi vagyok.

És, ha írnátok erről valamit, hogy pl. miért lehet szerintetek, akkor azt is szívesen venném. (Nyilván nem ismeritek ki vagyok, így leginkább csak általános dolgokat tudtok írni. Egyébként gyanítom, hogy itt személyes élmények, dolgok is közrejátszanak és több dolog is van, ami ezzel kapcsolatban konkrétan meg is fogalmazódott bennem, mint lehetséges ok.)



2023. jan. 16. 01:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És jóval gyakrabban veszem észre azt is, hogy egy szemüveges lányt szépnek találok. Ez általában naponta többször előfordul.

Viszont a nem szemüvegesekkel általában nem szokott napi egynél többször sem lenni ilyen. Rájuk nem figyelek fel annyira. De ez sokszor különben lehet, hogy csak szimpátia, vagy első blikkre való ötlet, nem komolyabban átgondolt dolog.

És persze ez nem feltétlenül társkeresési probléma, de ez volt a legjobb kategória, amit találtam a kérdésnek.

2023. jan. 16. 01:10
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs ennek konkrét oka, maximum az, hogy tetszik neked a szemüveg. De ez kb olyan, mintha mondjuk a szőkék tetszenének, vagy a szeplősök. Nekem is nagyon bejönnek a szemüveges lányok, egyszerre szexik és okosak
2023. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ezt a napi egyet hirtelen írtam. Nem szoktam számon tartani általában, hogy hány nőt találtam szépnek. Lehet, hogy nem jó a legfeljebb napi egy. A lényeg, hogy eléggé torzított a szemüvegesek felé a dolog.
2023. jan. 16. 01:11
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Okosabbnak tunnek.. talan az ertrlmesnek latszo nok jobban vonzanak.
2023. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2-es!

Köszönöm a válaszod!

De ez nem biztos. Lehet, hogy csak elromlott a szeme.

A mai világban, a képernyővel rendelkező elektronikus eszközök egyre gyakrabbi használata mellett gyakoribbak a látásproblémák. Nem biztos, hogy okos, aki szemüveges.

2023. jan. 16. 01:13
 6/12 A kérdező kommentje:
A sztereotípiák persze lehet, hogy valamilyen szinten megmaradnak az emberben. (Már látva a #4-es választ is.)
2023. jan. 16. 01:14
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
#5 nyilván nem lesz feltétlen okos... de nyilván vonzó ha valaki ránézésre értelnesnek tűnik és nem hülyének mint a föld
2023. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Teljesen normális !Nekem is a szemüveges nők tetszek főleg akik erősebb szemüveget viselnek! Simán lehet ,hogy tudat alatt a sztereotípiák miatt okosabbak gondoljuk őket. Minden estre gyönyörű szemüvegek vannak amelyek nagyon kihangsúlyozzák az arcot!
2023. jan. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem itt pusztán arról van szó, hogy a szemüveg manapság lehet egy olyan "kiegészítő" (nyilván nem az ,mert szüksége van rá az illetőnek a mindennapokhoz), mint pl. egy karkötő, egy nyaklánc, egy ízléses piercing vagy tetoválás. Szóval egy jól megválaszott szemüveg öltöztet és kiemelhet bizonyos vonásokat, de valóban az is közrejátszhat a dologban ,hogy tudat alatt intelligensebbnek gondolod a szemüveges nőket.
2023. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi a csudáért ne lenne normális?

Egyéni preferencia, és ízlés kérdése, hogy kit mennyire találunk vonzónak, és hogy mik azok a dolgok, amik szimatikusabbak, jobban tetszenek.

2023. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!