Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy proli nő? Külső+belső

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy proli nő? Külső+belső

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 11:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
16%

Az okos uraktól ma megtudtuk, hogy fodrászhoz járni, körmöt ápolni, utazni is proli dolog.

A műszempilla is prolis... Ezekszerint a 40-50-60-as évek szépséges, feleljthetetlen színésznői is prolik voltak?

Úgy gondolom, a nagyképűség és mások lenézése méginkább proli szokás.

2023. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

31. Nem fodrászhoz járni, körmöt ápolni ,utazni prolis hanem az igénytelen giccses köröm, ócska frizura prolis.


Utazás meg, hajjajj többször is volt már olyan hogy külföldön észrevettem magyar "proli" turistacsoportot és inkább eltitkoltam hogy én is magyar vagyok, nehogy ezekkel egy kalap alá vegyenek. Proliférjeknek mind megvan a sztorijuk hogy "hány kecskéért meg tevéért akarták megvenni az arabok az asszonyt".

2023. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%
31: a műszempilla nem prolis... az eltúlzott méretű, vastag seprű műszempilla az. A '40-es évek színésznői azért nem így néztek ki: [link] .
2023. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
83%
Egy ízléses nő tudja hol a határ a műszempillánál és a műköröm felrakatását vagy a 3 hétig nődögélő géllakkot nem nevezi körömápolásnak, jó vicc. :D
2023. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

31.


Ez a látványos, túldramatizált megsértődés is elég proli dolog. Többségük a szappanoperákból tanulta, mert azokon nőnek fel.

2023. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

35. Fôleg ha még egy kis olajat(értsd olcsó szeszesitalt) is öntenek a tûzre, akkor orditozás, visítás, tettlegesség, a prolilélek sötét bugyrai elôtörnek. Ezt alkoholos állapotban a legkisebb vélt vagy valós inzultus képes kihozni belôlük.


Ez az idôzített bomba, nem a brüsszeli szankciók!

2023. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!