Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/144 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem neked se kéne egy 160-70cm-es 70-80kg-os nő.

Nekem biztosan nem kéne dagadt csaj, mert elég sok dolgot elárul az életvitelről a kinézet. Lehet itt jönni ilyen meg olyan pajzsmirigy gondokkal stb. fiatalkorban a 99%-a azért dagadt a csajoknak mert igénytelen. Na, a férfiaknál is ez a szitu kb. csak ők nem keresnek kifogásokat. :D

2023. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/144 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, alias Shrek-Harkonnen, mi soha nem láttunk téged. Viszont az itteni tevékenységed és összes szóbeli megnyilvánulásod bebizonyította, hogy a belsőd egy bűzlő szemétkupaccal egyenlő. Te úgy akarnál használni egy "általad választott" nőt, mint egy papírzsebkendőt szokás.

Amúgy a sörözésedet - bagózásodat a jó belső tulajdonságaid közé sorolod? Meg hogy a szerinted jó belsődre példaként mindig olyan eseteket emlegetsz fel, amikor csak színészkedtél, és ezért keltettél jó benyomást a te igazi énedet nem, téged csak felszínesen ismerő emberekben.

2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/144 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és a rendőröket is tuti biztos a kiváló belső tulajdonságaid miatt hívta rád a pizzáslány.
2023. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/144 A kérdező kommentje:

#1


Egy férfinél pont, hogy a jólétet mutatja ha van egy kis pocakja, finom ételeket eszik, finom söröket fogyaszt, stb.


A másik meg, hogy a legtöbb kockahasú férfi akinek csak azért látszanak a kockák mert vékony az nem magával foglalkozik csak iylen génekkel született, hogy nem hízik és kevés a testzsírszázaléka. Közben meg fele annyi ereje nincs mint mondjuk nekem akinek meg van egy kis pocakja.

2023. jan. 16. 16:50
 5/144 A kérdező kommentje:

#2


Sörözés és dohányzás mióta belső érték? Eszerint aki alkoholt fogyaszt és/vagy dohányzik az rossz ember? Mert akkor Magyarország elég nagy százaléka az..


Mindenki színészkedik bizonyos szinten, szituációtól függően. Te talán ugyanúgy viselkedsz mondjuk a munkahelyeden, a közértben, rokoni vacsorán, legjobb barátnőiddel összejövetelen?

2023. jan. 16. 16:52
 6/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igazából egyáltalán nem foglalkozom idegen emberekkel és nem gondolkodom azon, hogy vajon van-e párkapcsolatuk és ha nincs, akkor miért. Csak megyek a dolgomra. De nem feltételezem, hogy ha valakinek nem olyan előnyös a külseje, akkor biztosan rossz a személyisége is.
2023. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/144 A kérdező kommentje:

#3


Valószínűleg egy jóképű férfire nem hívta volna ki, hanem őt hívta volna fel a lakásba inkább, ennyit erről. Nem ide tartozik ez a téma amúgysem.

2023. jan. 16. 16:53
 8/144 anonim ***** válasza:
100%

Annyit gondolok róla: "ott egy pocakos pasas". Szívesen.

A többi a te agyszüleményed.

2023. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/144 A kérdező kommentje:

#8


Nem én találtam ki, egy itteni nőtársad írta ezt le egy másik kérdés alatt.


De ez a kérdés alatt is írta már valaki, hogy ha egy férfi már néha sörözik attól is rossz ember.

2023. jan. 16. 16:58
 10/144 anonim ***** válasza:
98%

Lehet úgy is enni és inni finomakat hogy nem lesz sörhasad, ergo kicsit odafigyelsz a napi kcal bevitelre és még mellé mozogsz is és máris igényesebb kinézeted lesz. A sörhas egyáltalán nem vonzó, az elhízás (és ellustulás) első stádiuma kb és csak rosszabb lesz az évek folyamán.

A legtöbb kockáshasú férfi meg tesz azért hogy az legyen, bár nem feltétlenül kell kockáshasúnak lenni ahhoz hogy vonzó légy, de a poci meg ezek tuti hogy nem vonzó dolgok.

Magamból kiindulva, mikor hasonló testalkatom volt amit te leírtál akkor mindent megtettem azért hogy ne legyen és sikerült is (évi 4-5ezer km kerékpár, szóval gondolhatod h nem vagyok kövér). Teljesen máshogy néznek rám a nők, még úgy is hogy nincs kockáshasam és ez párhuzamosan hozta magával azt hogy a mentális egészségem és a felfogásom is teljesen más. Szóval ja, kinek mit takar az igényesség fogalma. :D

2023. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!