Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
 91/144 A kérdező kommentje:

#89


Nem értitek a lényeget? Az a lényeg, hogy itt egy anonim fórumon ezt mondjátok, DE ha kamerába kell mondani akkor elő jön a képmutató énetek és jön a duma, hogy jajj a belső így meg úgy, a külső nem számít.


Ahogy a nő is másra jó meg a férfi is. Szépen eltaláltad, köszönöm. Nem egyenlő felek, a férfi felsőbbrendűbb.

2023. jan. 18. 19:38
 92/144 anonim ***** válasza:
100%
Minden “párhuzamoddal” egyre jobban leégeted magad. 😂 Fuss neki még párszor, hátha összejön.😂
2023. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilvanosan is elmondom bárkinek. Az a te bajod, hogy nem valós nőkkek beszélgetsz, hanem a Fókuszt nézed eset mint valami nyugger.

Ha a férfi felsőbbrendű, akkor kímélj meg minket magadtól, és rakasd seggbe magad egy férfival. Mindenkinek jobb lesz ha bevallod hogy valójában őket szereted.

2023. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/144 anonim ***** válasza:
100%

És te nem érted a lényeget? Attól, mert EGYETLEN celebecske azt kamukázta kamerák előtt, hogy neki nem számít a külső, nem jelenti hogy a többi nő is így vélekedik. Hányszor kell még elmondani, hogy minden ember más és más, nem vagyunk egyformák, különbözőképpen vélekedünk adott dolgokról, más az ízlésünk stb stb?? Aki srác nekem bejön, az a barátnőmnek nem és fordítva. Kismilliószor el lett mondva, hogy igenis fontos a külső! Az, hogy te szelektíven olvasol és csak azt hallod/látod meg, amit meg akarsz, az téged minősít nem mást. Kétségbeesetten keresel valamit, amibe kapaszkodhatsz és amint találni véltél akárcsak egyetlen egy darab példát is a képzelgésedre, raugrasz, mint kutya a csontra. Irtó gáz.

A férfiak pedig továbbra sem felsőbbrendűek, ahhoz hogy itt jártathasd a primitív pofádat, kellettek ám a nők is, nélkülük nem lenne emberiség. Már csak ha azt vesszük alapul, hogy a férfi csak a spermáját adja, a nő pedig az, aki képes kihordani és megszülni az utódokat, a kanyarban sem vagytok. :)

2023. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom, nekem fontos a külső, mert szeretek benedvesedni az adott illetőtől. Na és akkor mi van? Te sem Varga Irént akarod kikormolni.
2023. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/144 anonim ***** válasza:
100%

Ciki itt maximum te vagy meg a mindennapos nyervákolásod. Ja és persze a hasraütésszerűen megállapított “legalább 10/8”, “minden nő”, “az összes nő” dumád.

Én meg azt mondom 10/8 férfi azt nyilatkozza, hogy neki a belső az igazán fontos, aztán sír a szájuk a csinos nők után. Tessék, 1-1. Szívesen.

2023. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/144 A kérdező kommentje:

#96


Csak, hogy ez nem igaz. A férfiak nem nyilatkoznak ilyet, a férfiaknak a nő külseje a legfőbb szempont , a többi csak extra.

2023. jan. 19. 19:32
 98/144 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem igaz.

Bár rögvest gondoltam, hogy aki nem téged igazol arra az a nagy “érved”, hogy kamu. Nem is számítottam tőled többre.


“A nők sem kamuznak ilyet, max VANNAK közöttük ilyenek, ahogy a pasik között is akadnak bőven olyanok, akik azt állítják a belső a lényeg, aztán közben mégsem az az elsődleges.


Visszamehetnél általános iskolába, hátha második nekifutásra sikerülne megtanulni, hogy attól még mert földhöz csapkodod a segged nem lesz minden állításod igaz, se nem lesz minden úgy, ahogy te azt elképzelted.

2023. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/144 A kérdező kommentje:

#98


1+1 az 2


Hiába állítjátok, hogy 3


Nem én verem magam, hanem ti.

2023. jan. 19. 20:00
 100/144 anonim ***** válasza:
100%
Ember nézz már körbe, te verdesed magad földhöz már napok óta, mert egy annyira rém egyszerű tényt sem tud befogadni a picinyke korlátozott képességű csökött agyad, miszerint a nőknek is fontos és lényeges a külső. Ami továbbra sem zárja ki, hogy a belső IS fontos.
2023. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!