Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
 101/144 anonim ***** válasza:
100%

#83

Nagyon rossz a hasonlatod. Sajnos nem vall túl nagy intelligenciára.

Különböző állatokat említettél (macska, kutya, hörcsög) összehasonlításra a férfi és nő analógiájára.


Csakhogy egy macska és egy hörcsög összehasonlítása mióta ugyanaz, mint a férfi és a nő összehasonlítása?? Két külön állatfajról beszélünk ember.. Míg az ember (férfi-nő) egy fajba tartozik, tehát összehasonlítható. Ha megnézed bármilyen oldalon pl. a macskák jellemzőit, akkor ott is azt fogod látni, hogy egy kalap alatt kezelik a macskákat, nincs külön nőstény és hím macska jellemzés, mert mindegyiknek ugyanazok a szokásai, reakciói, mozdulatai, érzései. Ha én írok neked fél oldalt a macskákról, az hímre-nőstényre egyaránt áll. És amúgy még párosodás szempontjából is hasonlítanak, mivel a nőstény macska amikor tüzelni kezd (párosodásra kész), akkor a hím macskákkal bagzani kezdenek. Tehát szó sincs arról, hogy a nőstény ne akarna "szexelni".


Még valami: álljon itt neked egy kérdés, amit már több helyre is belinkeltek. Még ha össze is jössz egy nővel, aki sokkal jobb külsejű nálad, ez a veszély mindig fenn fog állni, ez a szomorú igazság, ezért tegyél a külsődért még akkor is, ha összejössz valakivel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/144 anonim ***** válasza:
100%

Linkelek egy szintén hasonló kérdést is az előbbi mellé: a srác randizgatott egy, a saját állítása szerinte kategóriákkal jobb nővel, de végig brutál megfelelési kényszer gyötörte a randik és beszélgetések idején, végül nem lett belőle semmi (bocs, hogy spoilerkedtem):


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezért adj a külsődre, amíg teheted! Elég már a kifogásokból, tegyél a külsődért, vagy pedig rontsd máshol a levegőt tényleg, már én se tudok visszafogottabb lenni, mert felháborítóak ezek az állandó (és mindig ugyanazok a) kifogások.

Az esetek túlnyomó többségében végül úgyis a hasonló a hasonlóval fog összejönni hosszú távra. Ha találsz is egy igazán szép nőt, akivel külsőre eltértek, nagyon nagy az esélye, hogy a rózsaszín köd leszállta után eszébe fog jutni, hogy hozzá egy jobb külsejű férfi való. Nem csak a linkelt kérdésekben van erről szó, de most hétvégén az egyik házas ismerősöm is ezt csinálta, letagadta a férjét egy szórakozóhelyen. A nő kategóriákkal jobb nőben, mint a férje férfiben. Bőven megeshet az ilyen, látod.


Rettentő makacs fejed van, nem vagy hajlandó kilépni a komfortzónádból, adni magadra. Akkor ne várd el ugyanezt a másiktól, és azt se mondogasd mindig, hogy "a nőt és férfit nem lehet összehasonlítani". Épp csak a gyakorlat cáfol rád százszorosan, de ne zavarjon.

2023. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/144 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valami, hogy rávilágítsak egy kemény ellentmondásodra:

azt állítod, hogy férfit és nőt nem lehet összehasonlítani. Ezt arra értetted, amikor szembesítettek a ténnyel, hogy a nőt ugyanúgy érdekelni fogja a te külsőd.


Ezután meg azt írod, hogy a nők képmutatók, mert nem ismerik el, hogy nekik is nagyon fontos a külső.


Vagyis, te magad is jól tudod, hogy nézik a külsőt, de közben azt állítod, nem lehet őket összehasonlítani e téren. Akkor mégiscsak össze lehet? Mégsincs különbség? Ha így van, akkor miért nem mozdítod meg a segged és adsz le a pocakból?

2023. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/144 anonim ***** válasza:
100%

103


Erre azt fogja mondani hogy a nők csak a social media miatt nézik a férfi külsejét. Ez a barom ugyanazokat a begyakorolt fantazmagóriáit ismételgeti. Többre nem futja mert kisülne az agya. Csak tudnám ha annyira felsőbbrendű nemes lény, akkor hogy lehet ilyen korlátolt, sötét, logikátlan és következetlen. De valószínűleg a sok pia miatt már rohamosan pusztulnak az agysejtjei, így új információkat nem tud befogadni és feldolgozni. Kár bele minden szó.

2023. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/144 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt látom, hogy a logikai, összefüggéseket felismerő készségei mintha sérültek volna. Kicsit mintha tompa lenne a gondolkodása valóban. De közben meg arra varrj gombot, hogy saját vállalkozása van, 1 milliós havi nettó jövedelemmel, ehhez azért kell ész, hogy valaki megvalósítson egy sikeres vállalkozást. Szóval nem látunk bele innen a gép mögül az életébe, de nekem van egy olyan feltevésem, hogy az illető korábban sikert tudott elérni, mert rugalmas volt, tudott küzdeni, változtatni ha kellett, azóta viszont jelentősen elkényelmesedett, erősen beleragadt egy bizonyos élethelyzetbe, komfortzónába, ahonnan nem tud és nem is akar kilépni (rugalmatlanság). Ez pedig erős befolyással van a magánéletére. Egyszerűen vannak nála évtizedes berögzött dolgok (cigi, pia, evés, pénzszórás, maximális kényelem, stb.), és ebből nem akar egy centit se engedni. A kérdező valószínűleg minimum 30-35 év körül/felett lehet, mert az emberek nagy része egy bizonyos kor után nagyon nehezen tud változtatni berögzült dolgokon. Persze nem mindenki, mert rengeteg nő és férfi kezd el mozogni (főleg futni, az nagyon népszerű) 40 és 50 éves kor körül is. Az egészségtudatos életmód manapság már szinte elvárás. A fiatal, csinos és vékony nők túlnyomó részének meg aztán pláne, hisz ők maguk is adnak magukra, rengetegen edzenek közülük. Másképpen kifejezve, a kérdező egyszerűen nem hajlandó alkalmazkodni bizonyos globális társadalmi változásokhoz, trendekhez, ezt hűen tükrözi a nőkről alkotott felfogása is. Ilyen társadalmi változások például a nők helyzetének változása, az egészségtudatosság, testmozgás, illetve maga a változásra való hajlandóság is.

A kérdező nekem kicsit ennek a hagyományos magyaros felfogású, piálós-zabálós típusú embernek tűnik, olyannak, amilyen asszociációk általában keringenek külföldiek fejében a magyarokról. Amilyennek egy átlag, vidéki magyar embert el szoktak képzelni fejben. Ilyesminek tűnik nekem a kérdező. Magyarán, nem éppen a mai nők álma.


De tényleg kár belé a szó, mivel nem akar változtatni semmin. Esetleg ha egyszer nagyon elege lesz, akkor elkezdi valahol.

2023. jan. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/144 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés: illetve az is egy új trend, hogy a férfiaknak is jobban kell ügyelniük a külsejükre, mint régen!


Ezt is jól vésd az eszedbe kérdező. Férfiként mondom.

2023. jan. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/144 anonim ***** válasza:
100%
Szépen hozza a hagyományos, alkoholista, sörhasú asszonyverő attitűdöt. Szerencsére nincs kit(mit) verjen, a farkán kívül.
2023. jan. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/144 anonim ***** válasza:
100%

Ez régen sem volt másképp, pedig nem volt FB, Insta meg Tinder.

Mindkét sógornőm azért jött össze a bátyjáimmal, mert jól néztek ki. És ez a 90-es évek elején volt. Ebben a korosztályban is simán bevallják a nők, hogy csúnya pasival nem kezdtek volna.

Miért kell mindent ráfogni a szociális médiára?

2023. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/144 A kérdező kommentje:

#101


Mindegy, hogy egy faj e. Egy férfi a kutya szintjén van egy nő meg a hörcsögén, tisztelet a kivételnek.


De írtam már, akkor kutyában a nő egy kis butuska tacsi, a férfi meg egy németjuhász



#102


Kamu sztorik nem érdekelnek, illetve a külső megítélése szubjektív, sok ismerősöm áradozik nőkről milyen jól néznek ki aztán ránézek és elképedek, hogy ezek mit gondolnak


#105


Nem saját vállalkozásom van, hanem vezetőként dolgozok egy nagy cégnél.

És hiába ágállnak itt sokan, a legtöbb itteni válaszolónál sokkal intelligensebb vagyok minden téren. A sikerről amit elértem a munkámban arról meg pláne ne, mert nem sok hasonló van itt ilyen szinten!


Azt, hogy a nők terén nincs szerencsém, mivel kimosta az agyukat a sok instagram meg tinder az már más tészta. Ha 30 évvel ezelőtt vagyok ebben a cipőben akkor minden más lett volna.


#106


Elég baj ez, hogy egy férfinek már szinte modellként kell kinéznie, hogy jó nőt kapjon.

2023. jan. 20. 17:45
 110/144 anonim ***** válasza:
100%

"Nem saját vállalkozásom van, hanem vezetőként dolgozok egy nagy cégnél."


Amikor kamuzol akkor utánanézhetnél legalább kb. hogy mi számít "nagy" cégnek. Meg hogy egy ottani vezető mennyit keres. Csak egy tipp a jövőbeli kérdésekre.

2023. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!