Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:
100%

Lehet számodra most újat mondok, de baromira nem kaphatod meg bármelyik nőt pénzért. Vannak, akiket igen, ellenben nem mindegyik ilyen típusú nőnél elég “csak” a pénz. Az sokszor egy plusz, amellett hogy a férfi amúgy külsőre és belsőre is vonzó számára. Neked a külsőd a legkisebb baj, az undorító belsőd már annál inkább problémás. Értelmes nő nem marad egy percig sem egy ilyen hímsoviniszta, visszataszító viselkedésű ember mellett.

Amúgy ne fényezd magad a “csak” 15-20 plusz kilóddal, az ugyanis RENGETEG! Továbbra is elhízott vagy ennyi plusz kilóval, ez van.

Nem kell kondizni, ha nem akarsz, érdekel szerinted valakit? Te életed, te egészséged, felőlem halálra is zabálhatod magad, csak nem kell meglepődni meg nyavikolni, hogy nem “kapsz” elhízott pasiként vékony, csinos nőt.🤷🏻‍♀️

2023. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 A kérdező kommentje:

#71


Persze, nem mindegyiket, csak éppen annyit amennyiből válogathatok is akár az év minden napján modell külsővel. Az pont elég.

2023. jan. 17. 17:13
 73/144 anonim ***** válasza:
100%
#72: és mégis mi lenne a különbség eközött, meg a prostihoz járás között?
2023. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/144 A kérdező kommentje:

#73


Ott tudom, hogy befizetek 1 órára és annyi.


Viszont ha kapcsolatot akarok ott más kell, a nőnek is legalább valamit szeretnie kell bennem ami nem a pénz. Minek menjek vele ide-oda, meg legyek együtt vele szexen kivül egyéb esetben? Ráadásul drágább a fenntartása is.


Ha heti 2x elmegyek prostihoz az legyen 150-200 ezer havonta, ha meg fenn kell tartanom egy ilyen aranyásót az ennek a töbszöröse, oké lehet, hogy többször kapom meg mint havi 8 alkalom, de akkor se éri meg.

2023. jan. 17. 17:24
 75/144 anonim ***** válasza:
100%

#74: "a nőnek is legalább valamit szeretnie kell bennem ami nem a pénz."


Erre ne nagyon alapozz, mert soha nem fog megtörténni.

2023. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig tartom magam ahhoz kérdező, hogy amíg két dolgot nem vagy hajlandó megtenni, addig semmi jogod panaszkodni. Legfeljebb annak van joga panaszkodni, aki elmondhatja magáról, hogy mindent megtett a cél érdekében.


1. Igényesebb külső, fogyás. Most a saját bevallásodra fogok támaszkodni.

Mivel az elmúlt kérdéseidnél mindig arra helyezted a hangsúlyt, hogy a pocakosság miatt nem jönnek össze veled a szép nők, így pont, hogy erre kéne a fő hangsúlyt helyezni. Illetve a fittségre, egészségre. És ez most független attól, hogy esetleg nem ez a fő probléma veled, ahogy sokan hangsúlyozzák itt. A lényeg, hogyha TE(!) azonosítasz egy problémát saját magadban, ami szerinted a legfőbb gátat jelenti, akkor első körben kutya kötelességed azon változtatni (fogyni, sportolni). Máskülönben teljesen hiteltelen lesz a panaszkodásod. Hozzá kell tennem azt is, hogy elsősorban magad miatt tedd: a sportolás erősen meg fog látszódni a személyiségeden is, energikusabb, fittebb és jobb kedvű leszel, ha rendesen csinálod. Micsoda érv ez már, hogy azért nem mész edzeni, mert nem biztos, hogy utána sikered lesz a nőknél.. jól néznénk ki, ha az emberek csak akkor fognának bele bármibe is, ha biztos a siker. Nem sok vállalkozó lenne akkor a világban.


2. Ha magadon nem változtatsz, változtass az elvárásaidon. Engedj a "fiatal, vékony, szép" hármasból. Tudod: van az a mondás, hogy hasonló a hasonlóval. Minden bizonnyal rossz a célcsoportod, ha a keresett nőknél nincs siker.


A másodikat csak akkor lépd meg, ha már megtettél mindent a cél érdekében. Ha mindent beleadtál és úgy se lettél sikeresebb, akkor majd kiírhatsz újabb kérdést a hogyan továbbról. Addig semmi jogod panaszkodni.


Sok sikert és kitartást a változáshoz!

2023. jan. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/144 A kérdező kommentje:

#76


Képtelen vagyok összejönni olyan nővel aki nem tetszik nekem, tehát ki van zárva, hogy lejjebb adjam az igényeimet.


20-as éveim elején nem voltam pocakos és jobban adtam mindenre külső szempontjából, de hiába, ha nincs ott a helyes arc amit csak születéskor lehet elérni akkor mindhiába!

2023. jan. 18. 17:24
 78/144 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig itt vagy, te anyaszomorító, alkoholista, dagadt, hímsoviniszta pusztulat? Takarodj az oldalról, senkit sem érdekelnek a nyivákolós kérdéseid. Mégis itt rontod az oldal szívonalát.
2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/144 A kérdező kommentje:

#78


Nem muszáj ennyire rajongani értem, hogy minden kérdésem alatt követsz és válaszolgatsz, kattints tovább ha nem vagy rá kíváncsi.

2023. jan. 18. 17:37
 80/144 anonim ***** válasza:
100%

“Képtelen vagyok összejönni olyan nővel aki nem tetszik nekem, tehát ki van zárva, hogy lejjebb adjam az igényeimet”

Ahogy a nők többsége is képtelen összejönni olyan férfival, aki nem tetszik neki! Mit nem lehet ezen felfogni? Nem csak neked lehet vágyaid és elvárásaid. Azt vársz el, amit csak akarsz, olyan igényeid lehetnek, amilyet csak akarsz, de nem kell meglepődni, ha egyedül fogsz meghalni.

2023. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!