Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 A kérdező kommentje:

#80


Ne hasonlítsunk össze egy férfit és egy nőt, máshogy működnek. Csak sajnos elhülyítette a nőket a social media, facebook, instagram,tiktok,tinder és társai

2023. jan. 18. 18:28
 82/144 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor fogod még ezt a szánalmasan szar és bullshit dumát ide hányni? Rettentően fárasztó.

De, igen is hasonlítsuk össze, ugyanis minden EMBERNEK (nemtől függetlenül, nőnek és férfinek egyaránt) fontos, hogy vonzónak találja a másikat, hogy működjön a kémia és ne taszítsa a másik külseje! Ez komolyan felnőtt embernek magyarázatra szorul??

Szerintem meg a férfiakat hülyítette el a social media és társai, azért tartunk ott, hogy a gyönyörű szép nőket is átlagosnak meg “elmegynek” titulálják és az ilyen elhízott prolik is csinos, vékony nőt akarnak. Vicc.

2023. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 A kérdező kommentje:

#82


Ez olyan minthogy minden állatot kezeljünk egy fedél alatt.. macska,kutya,hörcsög,stb..


Ez nem így mükődik, egy férfit és egy nőt nem lehet összehasonlítani.

2023. jan. 18. 19:01
 84/144 anonim ***** válasza:
98%
#83 Ugyanazt tudom ide is írni mint a bradpittes kérdésedhez, ahol ugyanígy állatos példákkal jöttél: húzz a disznóóladba röfögni.
2023. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
100%

A férfi meg a nő egy faj, az agyuk felépítéseben semmi különbség nincsen. A hörcsög meg a kutya nem egy faj.

Nem a social media hülyítette el a nőket, régebben is mindenkinek a jó kiállású, jóképű falu bikája tetszett.

2023. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 anonim ***** válasza:
100%

Aztaa, most jöttem rá, hogy valóban magas intelligenciára vall összehasonlítani különböző fajokat. 🤦🏻‍♀️

Ahogy a 85 is írja, férfi és nő UGYANAZ A FAJ, semmi különbség nincs az agyuk felépítésében, ellenben pl egy hörcsögnél és kutyánál. Annyira buta vagy, hogy arra szavak nincsenek.

Felőlem vergődhetsz napestig, akkor is pontosan ugyanúgy fontos a nőknek is a külső és nekik is minden joguk megvan olyan férfival összejönni, akihez vonzódnak. Történet vége.

2023. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/144 A kérdező kommentje:

Béres Anett éppen arról beszél a Fókuszban, hogy neki nem a külső a lényeg, hanem őszinteség,humor,stb. na tessék itt a keresett példátok, friss, ropogós


A női képmutatás határtalan.

2023. jan. 18. 19:22
 88/144 A kérdező kommentje:

#86


Ha már egy fajban gondolkozunk akkor egy tacsi(nők) sose lesz egy szinten egy német juhásszal(férfiak)

2023. jan. 18. 19:25
 89/144 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel Béres Anett? Én is nö vagyok, nekem meg fontos. Akkor eddig 1-1. Jé, a nők is különbözőek? Mellesleg nyilván neki is számít, csak ezt nem illik kimondani. Mármint fingom sincs ki az, de ha valami celeb, akkor gondolom nyilvános milyen pasijai voltak mostanában. Nem hiszem, hogy valami alacsony csimpánzcsöcsű csávóval nyomult volna.

A tacsi is másra jó, meg a németjuhász is. Nagyon nem akar összejönni ez a párhuzam. De pontosan egy szinten vannak. Kutyák.

2023. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
86%
Most meg fajtákról beszélsz. Az embereknél az leginkább a rasszoknak felel meg. Tehát kb olyan, mintha azt mondanád, hogy az ázsiai embereknek számít a külső, az európaiaknak meg nem. Még mindig nem férfi-nő párhuzam. Mivel arra nem is fogsz jobb metaforát találni, hiába erőlködsz.
2023. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!