Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen gamer férfival?

Figyelt kérdés
Alapvetően csendes, nem az a drogozós, piálós bunkó chad típus. Keveset jár el szórakozni mert nem az a BMW-vel a dizsibe csapatós rosszfiú. Inkább otthon ül és game-el. Szereti az MMORPG-ket meg FPS-ekkel játszik multiban. De azért nem tutyi-mutyi alak: game-elés közben előjön a határozott, férfias énje! Olyankor határozottan üvölti le a multiplayerbe a többiek fejét, és küldi el őket a halál f...ra, ha bénáznak. Ha belekiabálja a mikrofonba hogy "de mi volt ez?!" "ne kempelj, te g...ci!" vagy "ez volt a headshot, kicsi csicska!" akkor a többiek egyből vigyázba vágják magukat!

2023. jan. 18. 10:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
😀😀😀 attól, h gamer még nem lesz kevésbé férfias, de ha “csicskázik” az nagyon gyík dolog.
2023. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát engem egyáltalán nem érdekelne, hogy viselkedik játék közben, biztos mert én nem vagyok kocka.

Viszont nem zavarna, ha nem lenne függő. Mert azért az ember vágyik programokra a párjával, és ha ezt akadályozza, az már gond lenne nekem.

Ha viszont nem lenne így, egyáltalán nem zavarna. A párom is kockult, sőt, amíg nem volt előttem kapcsolata, mást nem is csinált saját elmondása szerint.

2023. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%

Össze, ha nem függő. Nem sajnálnám tőle ezt az időtöltést. Azt azért kell tudni, hogy családos embernek ez már nem fér bele, ezt a játékos környezetben sokszor tapasztaltam. Aki lemarad, az kimarad.

Szóval az elején tuti nem zavarna, de családtervezés előtt felmerülne a kérdés, hogy ugye tudja, az erre fordítható idő le fog csökkenni?

2023. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne olyan ember az életembe (még havernak se), aki ennyire fekete-fehéren látja a világot, és feleslegesen agresszív és függő.
2023. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Aki ilyen szavak használ, mint "chad", intant kuka.

És nem attól leszel férfias, hogy anyád pincéjének biztonságában arcoskodsz meg beugatsz a neten idegeneknek.

2023. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Fhú...

Én gamer vagyok (valamilyen szinten barátnőm is az, de a nem-gamer exemnek sem volt ezzel semmi baja), de az ilyen beképzelt, primitíven ordibáló gyökerektől falnak tudnék menni. Az nem férfiasság, ha a sajátjaidat szidod, méghozzá olyan módon, ahogy azt egy züllöttebb kocsmában is megirigyelnék. Egy ilyen ember nekem nem kéne csapattársnak, de még havernak sem. Értelmes nőnél az ilyen azonnal kuka.

2023. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem jönnék össze olyannal aki játék függő és agresszív közben. Nem attól leszel férfias, hogy idegenekkel kiabálsz a neten.
2023. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Gamer pasi volnék én is. Én mondjuk el járogatok haverokkal sörözni. Viszont online se vetkőzöm ki magamból, és nem kezdek el "anyám pincéjének biztonságában arcoskodni" (szép megfogalmazás #5ös). MOndjuk lehet ha nem 14 évesekkel játszanál, nem vágná vigyázzba magát mindenki, ahogy te állítod. (Bár bevallom efelől azért vannak kétségeim. Olyan embert még nem láttam, akit ne röhögtek ki, ha nekiáll ragelni, meg osztani az észt. Meg tényleg... chad? Hány éves vagy?
2023. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet értelmesen, nyugodtan játszani? Miért nem lehet a játékot arra használni, amire való: szórakozásra, kikapcsolódásra? Ahol már valaki idegbeteg lesz egy játéktól, ott vagy a játékkal (is) van rohadt nagy baj, vagy a játékosnak vannak olyan problémái, amik kezelésre szorulnak. Vagy egyszerűen: talán mással kéne játszania.

Egyébként a kérdezőnél minden bizonnyal mentális okok lehetnek a háttérben. Egy elnyomott, frusztrált, egyébként "láthatatlan" és sikertelen alak, aki a frusztrációját abban éli ki, hogy állati szintre ereszkedve próbál egy játékban idegenekel leordítani. Amivel egyébként tekintélyt nem fog szerezni, utálatot, és unszimpátiát annál inkább.

2023. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Attól nem leszel férfi, hogy a fotelből pattogsz másoknak. Való életben meg lehet szétkennek 3 mondattal. A férfi nem ezt jelenti, a férfi összetevője több tőről fakad. Távolról kerülném az ilyen embert. Amúgy én is szeretek játszani, és ha nincs már elvégzendő feladatom, vagy a párommal nincs programom, én is szívesen a gép előtt töltök 2-3 órát, de azt is csendben teszem.
2023. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!