Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Béres Anett éppen arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béres Anett éppen arról beszél a Fókuszban, hogy neki nem a külső a lényeg, hanem őszinteség,humor,stb. miközben csak jóképű férfiakkal jön össze a valóságban, ez jól leírja a női képmutatást a társkeresés során?

Figyelt kérdés
Más kérdések alatt a nők orrba-szájba győzködik az embert, hogy a nők sose mondanak ilyeneket, de egy újabb bizonyíték.
2023. jan. 18. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Egy másik kérdésnél nem lehetett leírni hogy Alekosz hulladék, mert törölték, többször is, ellenben Anettet ott is r.bancozták és azt meg nem törlik. Kíváncsi vagyok hogy mi lesza 11-esnek a sorsa. Valószínűleg marad, engem meg törölnek hogy ezt felemlegetem :D
2023. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeg mit és hogyan mond, csak az a lényeg amit tesz. Ez igaz minde nemberre. Mondani bárki mondhat bármit, de ha megnézed, hogyan cselekszik, az fogja megmutatni az igazi énjét.

A legtöbb nő azt fogja mondani, hogy a külső nem (annyira) lényeg a párkeresésnél, ahogy vagyon, egzisztencia sem, mert ez az alap dogma. Meg lehet nézni ezen az oldalon is minden olyan kérdés/válasz le van pontozva amely eltér akárcsak egy kicsit is az "alapdogmától".

Ezek azok a dolgok amelyek gyerekkoruk óta bele vannak nevelve az emberekbe, mint pl. hogy nőként ezt KELL mondanod. PEdig amúgy miért is? Miért ne mondhatná egy nő, hogy neki az a legfontosabb ha jóképű és magas a pasi vagy éppen rohadt gazdag...

Szóval nem igazán értem a felháborodást ezen egyik oldal részéről sem. Mindenki olyan embert keres magának amilyet akar. Az más kérdés, hogy maximum hatalmas pofára esés lesz a dologból, mivel a magas elvárások mellé nyújtani semmit nem tud az illető...

2023. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan! Most meg itt folytatod? Nem volt elég az előző kérdésednél? Fogadd már el hogy ronda vagy kívül-belül és ezért nem kellesz még a fogatlan, dagadt nőknek sem!
2023. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

“Amit a nők mondanak azt le kell szarni, az mind csak polkorrekt kamu amivel saját magukat is etetik hogy tükörbe tudjanak nézni. A szavaiknak nincs valós súlya, nincs mögöttük igazi tartalom, minden csak a megfelelési kényszer szülte üres duma.“


Jók az ilyen felvilágosult szüzek. XD

2023. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
16. Ennyire már nem is akarok “különb” lenni, mint te meg a nőket egybe megfejtő haverod. Jók vagytok ti ott a szociális peremvidéken.
2023. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

17.


Bezzeg te, igaz? Te is itt vagy, a peremvidéken, mindig odakeménykedsz a "legyőzendő" kérdezők orra alá, észre sem véve, hogy mennyire értelmetlen is ez, vagy csak nyílt trollkodás.

2023. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
18. “Legyőzendő”, szerintem egy kicsit túldimenzionálod a saját incelséged.
2023. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%

19.


Nem ellenem küzdesz proli, én csak szeretem bosszantani a bunkókat, nincsenek elveim.

2023. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

"Alekosz őszinte és humoros is"


Alekosz végtelenül ostoba. Humorosnak meg egyáltalán nem látom.

2023. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. Ennyire nem kell védened a szüzességed, szerintem így hirtelen innen senki se akarja elmarni tőled.
2023. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!