Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet sejteni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet sejteni hogy egy férfinek sok pénze van társkeresőn, ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Vagy az első taliknál?

Miket kell figyelni hogy észrevegyem ezeket a jeleket, a kocsin kívül?


2023. jan. 18. 22:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Nem volt még pénzes pasim.

Miről fog üvölteni hogy pénze van?

Vagy ezt kihangsúlyozzák randin hogy van pénze?

2023. jan. 18. 23:09
 2/19 anonim ***** válasza:
1%

1. Nem birtad ki, hogy ne egy cigannyal peldalozz, igaz?


En mindig eszre veszem ha egy ferfinek sok penze van, teljesen mas még a beszede is.

2023. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Akiről üvölt, hogy pénze van, annak általában nincs pénze.
2023. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, te kis aranyásó!
2023. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte csak akkor fogod esetlef sejteni, ha beszélgetsz vele. De ne arról, hog milyen kocsija van.

A hobbi és az utazásaiból (már ha utazik) tudsz következtetéseket levonni.

2023. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem, mert nekik van feltűnési viszketegségük.

2023. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem jutott eszembe hogy a pénze alapján keressek valakit.

Hihetetlen hogy ezek alapján szűrik az embereket.

És ha belül rohad, az nem számít?

2023. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én nem értem ezt mások hogyan csinálják eddig nem is tudtam még pénzes pasival összejönni.

Így azt sem tudom hogyan lehet kiszűrni, vagy beszélgetésből hogyan tudok rájönni hogy lovés?

2023. jan. 18. 23:25
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
De te most lóvés pasit akarsz?
2023. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek pénze van, kiscsillag, az nem akarja megosztani veled. Ha villog vele, akkor azt azért csinálja, hogy minél több nő széttegye neki. Közben meg az ilyen férfiak minden héten másik nővel vannak.

Pénzes pasi általában hozzá hasonló körökben mozgó nőt akar tartós kapcsolatra. Persze van olyan, mint pl. Mészáros Lőrinc, akinek mindegy, hogy egy nő csak a pénze miatt szereti. De azért a legtöbbnek nem mindegy. Ha van pénze óvni fogja tőled, ha el is vesz feleségül, azért esküvő előtt eléd tolja a házassági szerződést.

Hogy a kérdésre is válaszoljak. Ha elhív randira, és kocsival megy, és nem okoz neki problémát kifizetni a számlát, az már nem egy rossz jel. Ezen kívül, ha beszélgettek, és kiderül, hogy mit dolgozik, mi a hobbija, azért abból lehet sejteni, hogy mennyit keres. De vigyázz azért, mert valaki lehet, hogy menő vállalkozónak adja ki magát, hogy minél több nőt elszédítsen, aztán közben meg a minimálbérre való sincs meg neki. Szerintem jobban jársz, ha a belső értékekre koncentrálsz.

Eleve aki nekem első randin a pénzügyeiről beszél, az alapból felejtős, mivel engem nem igazán érdekel. Ha ezzel akar levenni a lábamról, nem lesz második randi. Fordítva is igaz, nő létemre nem feszegetem, hogy mennyit keres, mert nem illik.

2023. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!