Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn,randin hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn,randin hogyan lehet kiszűrni jelekből ha a pasi csak átlagos keresetű egyszerű ember?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok nézni vagy beszélgetni amiről nagyjából képet lehet erről kapni?
2023. jan. 19. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
#10 én jól keresek, ezért írtam, hogy kéne a francnak csóró pasi, aki csak kihasználna. Mert már sajnos nem egy ilyenbe belefutottam.
2023. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Na ezt a kérdést is férfi írta ki
2023. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt nem értettem sosem, hogy ez mit számít? Persze amikor már van gyerek akkor nyilván számít, de amíg nincsen, addig kit érdekel? Ha mondjuk 30 évesek vagytok az azt jelenti, hogy előtted 30 évig elélt a másik a fizetéséből. Te is eléltél 30 évig a tiédből. Ha külön-külön meg tudtatok élni belőle, akkor nem mindegy?!
2023. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!