Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyszerű melós kinézetű pasi a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

5-10 éve azért voltak fenn olyan pasik,akiért tényleg hajlandó lennék én is lemondani sokmindenről.

Kapcsolatomnak most lett vége,végignéztem pár társkeresőt és durva volt ami fogadott.

Sok pasi hallal pózol horgászat közben,sokszor kocsmázós profilkép,meg munkaruha overálban.

Miért lettek pár év alatt ilyenek a pasik?


2023. jan. 19. 12:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Van rájuk elég kasszás erzsi
2023. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben inkább úgy gondolkodnék, hogy legalább megtudom mivel foglalatoskodik szabadidejében. Ha neked nem jön be a pecázós, kocsmás, sufniba délután bütykölős pasi, akkor el lehet tolni a biciklit. Nem mellesleg ezek a dolgok nagyon nem mondanak el sokat egy személyről, lehet a legtündérebb csávót ignorálod, mert neked épp nem tetszik ha valaki horgászik. Hozzá van szokva a társadalom a mézzel és mázzal kikent instagram profilokhoz. Ez a valóság.
2023. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Konyhás Marikák álmai, akik tudnak jó halászléket főzni, hogy még több p..t lehessen hajtogatni a melós csávóknak rajtuk.
2023. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

Megöregedtél.

A korodbeli jó pasik már elkeltek.

2023. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Már bocs, de full gáz, hogy ennyire negatívan ítélitek meg a horgászatot. Mondjam én is, hogy a csajok milyen képeket raknak ki? Pózolás tengerparton, bárban, külföldi épület előtt, pózolás valami alkoholos itallal, koktéllal a kézben puccosan kinyalva unreal módon. A felszínesség, pénzszórás, a nagy üresség, a nagy semmi. És ezek minősítik a horgászatot... röhej b+...
2023. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
#12 ezek a pasik nem tündérek szoktak lenni, hanem nagyszájú, buta, káromkodós, kihasználós prolik…
2023. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%
Hát a legtöbb 30 as pasi proli. Horgászat az dögunalom. Jellemezi mire lehetne ezektől számítani! Meg a csóróság!
2023. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%

Azért raknak ki ilyen képeket mert ez a valóság, ez jellemző rájuk..ez a hobbijuk, járnak dolgozni, néha megisznak egy-két sört.

Lehet keresni pózoló szép fiúkat, bmw-vel, tengerparttal, úszómedencével. Csak akkor ne legyünk majd megsértődve ha a 152.leszel a sorban.

Sok szerencsét! 🙂

Egy harmincas nő.

2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%

#18

Mert gondolod az egyszerű asszonyverő melósok jobban megbecsülnek egy nőt?

2023. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
26%
#17 Amelyik nő számára a horgászat meg a természetjárás dögunalom az a nő meg számomra lenne dögunalmas valószínűleg. Nem vagyok egy otthonülős típus, mindig megyek valahová, gyakran horgászni. A csóróságról annyit hogy van saját lakásom, hitelem nincs és tudom finanszírozni a hobbijaimat. A horgászengedély olyan 80 000 forint/év nekem idén. Pergető módszerrel űzöm a halakat, egy jó bot 100 000 forintnál kezdődik nálam, ilyenből van 5 darab jelenleg. Az orsók ugyanekkora tételt jelentenek átlagban és ezek kopóeszközök. A műcsalik szintén 100 000 forintos tétel /év. Soroljam még? Pont hogy luxushobbi kezd már lenni a horgászat és sajnos sok régi pecás ki fog árazódni ebből. Neked teljesen fogalmatlanul volt egy elképzelésed erről a dologról és a saját hülyeségedre alapozva általánosítasz, ítélsz meg embereket.
2023. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!