Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy sok nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sok nőtől látom ezt kiírva társkeresőn?

Figyelt kérdés

Jó pár éve vagyok már társkeresőkön ugyanazokat a nőket is sokszor látom évekig fent lenni,most pl egy 47 éves nőtől olvastam ezt "szeretnék.már végre boldog lenni!!!"

Elgondolkodtam rajta vajon egy életen át ezt fogják keresni most 47 és vajon 57 évesen is ezt keresik majd mert úgy néz ki nem találnak.Vagy vajon az a boldogság amit keresnek mástól nem bennük kéne,hogy meglegyen?És örökre ezt fogják keresni csak nem értik miért nem találják?



2023. jan. 20. 13:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
54%

Tökmindegy. Fenn vagy Te is.

Amúgy azt nézed hogy elérhető volt e? Mer én 6 éve fenn vagyok és nem is néztem kb 5 éve 😅.

Nekem meg az volt kinn, hogy érzelmi roncsok kerüljenek 😅.

Honnan tudod, hogy az a férfi ismerősöd mivel etette őket..

N 30

2023. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

31/


Hogyne néztem volna,akik évek óta fent vannak jó a memóriám néha rájuk írtam,hogy na még mindig nem sikerült találni neki 🙂

Amúgy én nem nagyon vagyok már fent.

2023. jan. 20. 19:13
 33/45 anonim ***** válasza:
Milyen szemetseg mar ilyenek miatt rairni valakire? Minek irogatsz olyanoknak, akikkel nem is ismerkedni akarsz?
2023. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

33/


Régebben akartam egy kettővel közülük de ugye ők csak álmodoztak tovább aztán meg azóta is ott vannak.

2023. jan. 20. 20:52
 35/45 A kérdező kommentje:

33/


Én amúgy erre azt mondom mindenki csak ennyire legyen szemét velük mint én és máris jobb hely lenne a világ.

2023. jan. 20. 20:52
 36/45 anonim ***** válasza:
Sha, szoval savanyu a szolo. Ezzel nem fogod megszerettetni magad veluk.
2023. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

36/


Ritkán eszek szőlőt akkor is csak édeset 🙂

Egyébként ők tudják mit is akarnak valójában,de szerintem amire várnak nem nagyon tudja senki megadni nekik.

2023. jan. 20. 21:22
 38/45 anonim ***** válasza:
Es ez teged miert zavar?
2023. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

37# Mit foglalkozol ilyen macskás nőkkel?

Szerinted miért vannak fent évek óta társkeresőn? Nem esett még le hogy a kutyának se kellenek?

2023. jan. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

39/


Kár értük pedig szépek lennének.

2023. jan. 21. 11:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!