Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány a sok elfoglaltság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a sok elfoglaltsága/munkája miatt csak ritkán tud válaszolni messengeren akkor így hogyan tudunk haladni az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtünk el chatelni, de a napi 2-3 üzenetváltás nagyon kevés ahhoz, hogy érdemi módon ismerkedjünk, megtudjunk egy keveset a másikról, egyáltalán, hogy kezdjen kialakulni valami. Randira híváshoz meg pláne kevés, hisz ki menne el egy ismeretlen férfival 3 mondat után randizni?

Úgy érzékelem, hogy a munkájából adódóan nincs ideje/energiája írni, csak tényleg minimálisat. Mi lenne a megoldás?


2023. jan. 20. 16:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Magasról tojik a fejedre,ez van haver.
2023. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Szívszebèsz? Vagy netàn mentős? Esetleg a TEKben van és bármikor lecsaphatnak?


Csak a személyes tapasztalatomat tudom neked leírni - nem érdemes kezdeni a "saját magamra sincs időm" típusú lànyokkal


De biztos vannak hős megmentők

2023. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Egyrészt megértem, ha nincs ideje, van ilyen, nekem is van, pár sűrűbb napon hogy nem nézem a telefonom. Másrészt meg ha nincs ideje, akkor ne keressen párkapcsolatot.


Szóval igazából mindegy is sztem h tényleg nincs ideje vagy csak lesz-r, a lényeg ugyanaz: nem kell vele foglalkozni.

2023. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy nem amiatt válaszol ritkán. Voltam már elfoglalt annyira, hogy aludni jártam csak haza. Tudom milyen. Ez csak le akar rázni.
2023. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem hívod föl? Nem mindenki szeret órákig pötyögni, főleg ha fáradt, vagy ha eleve egész nap a gép előtt kell ülnie.
2023. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
kérdezd meg mikor tudnátok esetleg telefonon beszélni. egy 5-10 perces beszélgetés alatt sokkal több dolog kiderül egy emberről, mintha heteken át 3-4 naponta váltanátok egy üzenetet.
2023. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszar téged sajnos. Amint nem irsz neki, rögtön véget is ér kb örökre.
2023. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekled , offolni fog.
2023. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van az a mondás, amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni. Sok fingásnak beszarás a vége. Ha nem írnál neki, akkor valószínű nem hallanál többet felőle.
2023. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ritkábban.(?)


Te hülye vagy?

2023. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!