Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura sok nőnek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura sok nőnek, hogy a pasik prostiznak?

Figyelt kérdés

Csak annyit kellene látnotok, hogy míg nőként, ha vannak szexuális vágyak az internet miatt lényegében azonnal kielégíthetők egy örömmel jelentkező pasival, addig egy pasi, ha ugyanezt akarja, akkor az örömlány ennek az útja, mert hosszú út mire talál valakit.


Egyszerűen nem vagyunk szimmetrikus helyzetben.


2023. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:

#29 figy, ha a normális címkét alkalmazod egy részcsoportra, és a többieket kizárod a normmalitásból, akkor nem olyan meglepő, hogy a többiek nem számítanak e szerint normálisnak. Csak épp a normális egy önkényes dolog. Az olyan egyszerű népek mint te, úgy szokták, hogy a magukkal hasonlókra mondják, hogy normális és aki nem olyan az nem az.


És igen ez az amikor észre sem veszed, hogy mi a szerkezete annak, amit beszélsz. És azt sem, hogy te nem normálisaknak címkézed azt aki prostihoz jár, semmit nem tesz hozzá az egész kérdéshez. Csak itt rugózol a saját szubjektív ízléseden.

2023. jan. 23. 14:35
 32/73 A kérdező kommentje:

#30 úgy érzem magam mint valami tanár, aki javítja a szerencsétlenek beadott dolgozatait :D


"Te valami kicseszettül lúzer incel lehetsz."

mi köze a tárgyhoz?


"Képzeld a nők többsége se ugy működik, hogyha "viszket a lyuka" akkor az első random külsőre épphogy oké idegennel ágyba bujik."

mi köze a tárgyhoz? plusz nem is volt állítva az ellenkezője.



"Ők is van hogy hónapokig, évekig egyedül vannak, mert esetleg csak ilyen gondolkodasú pasik próbálkoznak náluk."

mi köze a tárgyhoz? az egész onnan indul, hogy valaki szexelni akar. ha neki ok, hogy nem szexel, akkor az más sztori.



"Akkor inkabb vibrátor, kéz, párna, stb."

amúgy vibrátor esetében is lényegében fizet az orgazmusért :D csak nem élő, cserébe steril. De nem látom miért dicsőbb dolog vibrátor vásárolni. De amúgy ez sem tartozik ide.



"A pasik, pontosabban Férfiak többsége is igy van. Ott is kell érzelem, minimum szimpátia, vonzalom."

nem róluk szól a kérdés. plusz ez a te tipped, ami vagy azon alapul, hogy te ilyen vagy, vagy azon, hogy ilyen pasit szeretnél és reméled, hogy ők vannak többségben.


"Teljesen érthetetlen hogy tud valaki csak aznap többedik lenni, egy olyan nőnél aki eleve csak a pénzt látja a feje helyett, es kitudja előtted félórával nem e valami 200 kg-os büdös kan spriccelte tele a mellét, miután 20 percig szopta."

akinek nem megfelelők a prosti körülményei az megint nem tartozik ide. itt azokról az okokról van szó, hogy aki prostihoz megy milyen okokból.



"Egy normális férfi szeret hódítani, szereti becserkeszni a nőt, jobb esetben szereti ha az a nő is elkezd érezni iránta, mint ahogy ő se tudná érzelem nélkül." stb

megint megtudjuk ki a normális :D


"Persze azt csinálsz amit akarsz, csak ne akard megmagyarazni hogy miért te csinálod jol, es akiben több érzés van mint egy halban, az a hülye."

semmi köze a kérdéshez, hogy én mit csinálok. és nekem milyen érzéseim vannak.


ez a dolgozat egészen pontosan 0%-ot ad hozzá a kérdéshez. egyes. sajnálom. majd jövőre.

2023. jan. 23. 14:43
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy a nőknek ez fura és nem pedig visszataszító?

Honnan az elképzelés, hogy egy nő számára általában kielégítő a szex egy internetes idegennel?


Ha ezekre pl. megírod az alátámasztott értekezésed, akkor joggal kéred számon az adekvát válaszokat, de enélkül a kérdêsed csak árnyékboksz a démonjaiddal.

2023. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
100%

Az még hagyján, hogy a nőknek fura, ha egy férfi élvezetet talál abban, hogy egy nő pusztán a pénzért hajlandó aláfeküdni.

Inkább az az érdekes amikor a férfiak elitélik a nőket bármiféle - akár a lehaprobb szexuális megnyilvánulásért is. Az full nyilvánvaló, hogy az általad említett (kölcsönös vonzódáson és élvezeten alapuló) kalandokért elitélik a nőket, de Pistike, aki kibérel használatra női testeket farokmelegítőnek, és nem lát ebben semmi undorítót, felmegy a netre, és látja, hogy a régi ismerősnője egy kicsit kivágott ruhát visel a Facebook képen, és rögtön arra gondol hogy morálisan milyen bukottak és értéktelenek a mai nők.


Na ezt magyarázd meg.

2023. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy volt egy "rendes" csajom akinek elmeséltem hogy egyszer nagybàtyàm fiatalon el akart vinni bordélyba hogy férfivà avassanak , csak én ragaszkodtam hogy majd rendes csajjal akarom. Na de a lényeg hogy ez a lány csak röhögött és nem érdekelte volna hogy prostival vesztettem el/voltam előtte. Neki is számtalan partnere volt előttem ilyen olyan jöttment is szóval hidegen hagyta. Végül amúgy ő avatott be de nem bántam volna a prostit azóta voltam mindenféle lànnyal
2023. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
19%

8. Szerinted mennyi feleség szexel úgy, hogy marhára nem kívánja a szexet? Elárulom: sok. A ribi kívánja a szexet, ő ezért pénzt kap. Sok esetben egy ribi 100X jobb és többet nyújt, mint egy feleség, aki havonta egyszer 5 percre hanyatt vágja magát, és fekszik mint egy fadarab. Arról meg nem is beszélve, hogy külsőre olyan ribit választasz egy menetre, amilyen nőről max csak álmodoztál addig.


A szex vagyis a jó és kielégítő szex nem alap tartozéka semmilyen párkapcsolatnak vagy házasságnak. Ezt nekem már nem egy nő mondta, és nem azért mert te mint férfi gyenge vagy, hanem azért mert ők nem szeretik a szexet, és onnantól fogva nekik az kényszer.

2023. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
94%

"A ribi kívánja a szexet, ő ezért pénzt kap." :D :D

A ribi a pénzt kívánja, és ad érte szexet.

2023. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

#33


"Honnan veszed, hogy a nőknek ez fura és nem pedig visszataszító?"

szerintem ebből a szálból is látszik, hogy nem azt az egyszerű tényt társítják az okokkal, hogy a szex hozzáférhetősége az ok. hanem mindenféle sztorik jönnek normalitásról, meg hogy csinálnak egy olyan igazi Férfi definíciót, amiben a prostizás nincs benne, és így aki prostizik az nem is férfi szóval a férfiak prostiznak. és az ő pasija, vagy a pasi akivel össze fog jönni valaha, nyilván a Férfi csoportba tartozik. stb.


Ettől független kérdés, hogy visszataszítónak találják e. Lehetne a valódi okokat elfogadni és látni azt, hogy ez természetes folyamat és azt mondani, hogy visszataszító. Ahogy amikor az oroszlán megeszi a gazella bébit az is lehet visszataszító, de az okok is lehetnek érthetőek, hogy ez így működik.


"Honnan az elképzelés, hogy egy nő számára általában kielégítő a szex egy internetes idegennel?"

nem volt ilyen elképzelés. az állítás az, hogy könnyen talál partnert. ha reggel úgy dönt szexelni akar egy neki vonzó valakivel, estére szexelni fog. ez lehet neten, utcán, de lehet ismerős is. Bátorság kérdése. És a lényeg: az hogy kielégítő e a szex nem téma itt se a nőnél se a férfinál. Hanem pusztán a szex mint aktus. Az, hogy elmegy a férfi prostihoz sem jelenti, hogy az kielégítő lesz ez.


"Ha ezekre pl. megírod az alátámasztott értekezésed, akkor joggal kéred számon az adekvát válaszokat, de enélkül a kérdêsed csak árnyékboksz a démonjaiddal."

oké ez a szokásos díszítés a személyemről. nem baj, megértem, hogy nem tudtál önmérsékletet tanusítani. ahogy a prostizó férfiak sem tudnak. kb olyannak veszem, hogy a válaszod végén még egy hangosat dobbantasz, hogy nyomatékot kapjon :D

2023. jan. 23. 15:09
 39/73 A kérdező kommentje:
#34 tegyél fel erről egy külön kérdést, és a gyk majd megmagyarázza neked.
2023. jan. 23. 15:11
 40/73 anonim ***** válasza:
93%

"ha reggel úgy dönt szexelni akar egy neki vonzó valakivel, estére szexelni fog"


Ha nem tetszik a pasinak, akkor nem fog szexelni.

2023. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!