Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura sok nőnek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura sok nőnek, hogy a pasik prostiznak?

Figyelt kérdés

Csak annyit kellene látnotok, hogy míg nőként, ha vannak szexuális vágyak az internet miatt lényegében azonnal kielégíthetők egy örömmel jelentkező pasival, addig egy pasi, ha ugyanezt akarja, akkor az örömlány ennek az útja, mert hosszú út mire talál valakit.


Egyszerűen nem vagyunk szimmetrikus helyzetben.


2023. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
88%
Egy nőnek könnyű találni valakit, aki kielégíti. Aha. Tudod megdöbbentő, de vannak férfiak akik a csiklót sem képesek megtalálni. Vagy durván matatnak ott lent, a nyalásról már nem is beszélve. De igen, igazad van. Könnyű találni valakit aki kielégít... istenem
2023. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavar, ha előttem járt prostihoz, csak figyeljen a védekezésre. Meg ha komoly kapcsolatot szeretne vagy mással is ágyba bújni, az a minimum, hogy rendszeresen elmegy vizsgálatra, hogy ha valamit össze is szedett, akkor azt ne adja tovább. Szerintem inkább ezzel a részével van nagyobb probléma... Oly mindegy, hogy Dzsizell álnéven futó prostit dugta meg százszor vagy egy lepukkant diszkóban kapart össze 100 csajt. Persze, ettől függetlenül nem vagyok a dolog mellett, de ha az emberek úgy gondolkoznának, hogy a prosti rossz, a prosti fúj, akkor nem lenne ennyi prosti. Ehhez képest nem csökken a számuk, hanem növekszik folyamatosan, mert igény van rájuk.

Viszont akkor ne legyünk álszentek! Ha a férfiak megtehetik és ezért ne legyenek elítélve, akkor a nők sem, mert nekik is vannak szexuális igényeik. Csak szintén nem ez a tapasztalat. És üzenném a sok hozzászólónak, hogy egy nőnek sem egyszerű alkalmit összeszedni. Az alkalmi nem az ő igényeit fogja nézni, márpedig a legtöbb nőnek egy ki-be huzogatásnál azért többre van szüksége.

2023. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom furának, mert tudom, hogy minden ember más. Én nem tudnék érzelmek nélkül szexelni, és biztos lelkifurdalást éreznék azért, mert olyannal dugnék, aki lehet, hogy nem is kíván és úgy nem is élvezi, ahogy én akarom, akkor sem, ha kölcsönös. Pedig vannak vágyaim, és nőként is volt olyan időszakom, amikor évekig nem szexeltem (és voltak véágyaim), akkor inkább önkielégítettem.
2023. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:

#61 ez még mindig off itt. prostiból is vannak nem ügyesek. itt most csak annyi a kérdés egyáltalán találni valakit. amúgy ez is az, hogy nem elég, hogy könnyen van valaki és az, hogy így könnyen lehet keresgélni megfelelőt. Ez is kevés és a férfiaknak még többet kellene nyújtani.


Amit linkeltem párral ezelőtt szüzesség elvesztős kérdésnél is a srácot hibáztatják, hogy nem elég jó. És persze ha elmegy prostihoz, akkor meg azért sem lesz elég jó.


#63 ok, de ez a te választásod. van ilyen választásod.

2023. jan. 24. 19:49
 65/73 anonim ***** válasza:
100%
Jó nekem is van olyan hogy nincs kedvem a munkàhoz mégis kötelező bizonyos dolgokat megcsinálni.. Akkor engem erőszakolnak a munkahelyen? :D Nem kötelező ott lenni ha nem akarok 😃
2023. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
64: most őszintén, aki prostizik, annak meg nem a saját választása? Dehogynem.
2023. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:

#65 :D


#66 az igen. de csak az. az nem, hogy nem prostival egyszerűen ágybabujjon. egyszerűen ez a realitás.

2023. jan. 24. 21:21
 68/73 anonim ***** válasza:
77%
67) azzal mi mit csináljunk, ha valaki annyira élettelen, hogy ingyen senkivel nem tud szexelni? Ezen kár itt vergődni tizenoldalakon át, egészségére, csak ne csodálkozzon, ha sokan ezt szánalmasnak tartják.
2023. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
#68 a vergődés azért van, mert tíz oldal sem nyitott megértést benned, elmennek melletted a szavak, és te elmondod újra ugyanazt
2023. jan. 25. 18:14
 70/73 anonim ***** válasza:
0%
68. Te is rengeteg dolog miatt lehetsz szánalmas mások szemében. Van egy családapa, a felesége nem szexszel. Nem akarja szétrobbantani a családot, elmegy egy prostihoz, téma letudva. Attól függetlenül elképzelhető hogy köröket ver rád minden téren. Csak hát ti gyk-s megmondóemberek annyira el vagytok szállva magatoktól, hogy mindenki felé helyezitek magatokat. Holott azok az emberek akik csak egy szemszögből szemlélik a világot, képtelenek más embereket elfogadni, azok igazából ott vannak még a sor végén. Olcsó, filléres, optimista dumákkal max csak itt lehetsz valaki.
2023. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!