Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 31 éves 2 gyerekes elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves 2 gyerekes elvált nőnek van esélye part találni?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok úgy gondolom, van egy egész jó munkahelyen, 2 diplomám, értelmesnek tartom magam. Nem vagyok csúnya sem.
2023. jan. 24. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nem is értem, hogy fordulhatott meg a fejedben az ellenkezője.
2023. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak nyilvan nem a 25 evesek kozt.
2023. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Van
2023. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen, csak nem mindegy milyet. Jó pasit nem valószínű. Jó embert már esélyesebb...
2023. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
De persze pont ezek a nők azok akik még vissza se írnak sehol még akkor se ha normálisnak is tűnik az ember….
2023. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni, csak arra vagyok kiváncsi, hogy vajon lesz e majd esélyem. Egyelőre nem akarok ismerkedni sem egyébként.
2023. jan. 24. 12:52
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ha hajlandó vagy kompromisszumot kötni.


Nagy általánosságban igaz, hogy elvált, gyerekes nő elvált, gyerekes férfival jobban szót tud érteni. Akkor pedig el kell fogadnod, hogy

a) párod fizetésének jelentős része évtizedeken át máshoz kerül;

b) párod gyerekeivel is meg kell találnod a közös hangot;

c) ráadásul párodnak is szót kell értenie a te gyerekeiddel;

d) rossz esetben párod volt felesége igyekszik megkeseríteni a boldogságotokat, mondjuk párodat zsarolja a gyerekével;

e) mindkettőtök előző házasságából hoz egy csomó szokást, amiben össze kell csiszolódnotok;

f) mindkettőtök előző házasságából hoz egy csomó sebet/sérelmet, amik visszahatnak a mostani kapcsolatotokra is;

g) az ünnepek (pl. karácsony) komoly logisztikai kihívást fognak jelenteni, bizonyos eseményeknél (pl. gyerekei ballagása, esküvője) pedig kikerülhetetlen lesz a találkozás a volt feleségével.


Egyszóval jóval több kompromisszumképességre lesz szükséged, mint első házasságodban. Ettől függetlenül működhet a dolog.

2023. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Biztos van, akit nem zavar. Mondjuk akinek szintén van gyereke ott szerintem nagyobb az esély.

Én pl soha nem kezdenék gyerekessel, a baráti körünkben a 31-33 éves férfiak nagy része teljesen elzárkózik a gyerek témától, aki meg akar is, az sem most. Nagyon nem tartanak még ott, inkább szórakoznak még, élvezik az életet. Persze nem ez mérvadó, ez csak x db férfi.

2023. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is simán van esélyed, van vevő rá bőven.

Online ismerkedésnél viszont légyszi írd ki az adatlapodra + jól jön egy fotó a gyerekekkel, mert tökre kínosnak érzem mikor chatelés során derül ki, és akkor felszívódhatok/udvariasan bocsánatot kell kérjek hogy nem akarok az előző kapcsolatból származó gyerekeket nevelni.

2023. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Gyermekes pasival persze.
2023. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!