Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet követni valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet követni valakit az utcán aki tetszik? Hogy leszólítsam?

Figyelt kérdés
Mert van egy csaj akivel ismerjük egymást. Sőt szexeltünk is. Tudom merre megy haza a munkából. Egyszer szembe mennék vele. Vajon szóba állna?

2023. jan. 24. 18:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

A kamukérdések kamukérdése...

Maximum álmodban szexeltél vele és most kivetíted a vágyaidat a valóságba. Nyugodtan kövesd csak maximum elvisz a rendőrség. Bizotsan megéri.

Tudod ha ismersz valakit és akarsz tőle valamit, akkor az a módja a kapcsolattartásnak, hogy ráírsz, esetleg felhívod, hogy te többet szeretnél tőle vagy csak simán érdeklődsz a hogyléte felől, esetleg találkozót kezdeményezel. Ha nem válaszol akkor az egy egyértelmű jelzés, hogy nem akar tőled semmit, ezt te elfogadod (normális esetben) és továbblépsz.

2023. jan. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

06:32

Igen szexeltem vele és nála is aludtam. Pont ezért kezdtem vonzódni hozzá. De 2 találka után megmondta nem akar folytatást. Ráírnék érdeklődni a hogyléte felől, de nem válaszol. Te egy félős bexari nő lehetsz aki rendőrséggel ijeszteget. XD

2023. jan. 25. 12:31
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor minek szexelt velem? Állandóan váltogatja a partnereit."


EZ nem jogosít fel téged most semmire. Ha nem tűnt volna fel neked, most semmit nem akar tőled.

2023. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
AZért nem válaszol, mert nem akar. A zaklatásért pedig feljelentés jár. Hagyd békén a csajt.
2023. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne legyél már ekkora gyökér. Te magad írod, hogy a csaj megmondta, hogy nem akar folytatást. Ennyi a lényeg. Mit nem értesz ezen?
2023. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

"Ráírnék érdeklődni a hogyléte felől, de nem válaszol."

Akkor erről ennyit, hagyd békén, ez egy jelzés, hogy kißaßottul nem akar tőled semmit.


"Te egy félős bexari nő lehetsz aki rendőrséggel ijeszteget. XD"


Se nő, sem beszari nem vagyok. De a hozzádhasonlókat úgy pofánbaßnám, hogy kiköpnéd a fogaid te kretén. Ne zaklass és ne kövess random nőket az utcán, mert lehet tényleg valaki rosszba botlasz aki nem fog sajnálni egy pár ütést tőled idióta.

2023. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
Neked hányféleképpen kell elmondani, hogy a nem az nem? Világosan elmondta, hogy NEM AKAR folytatást, nem véletlenül nem is válaszol, erre neked az a “remek” ötleted, hogy tök “véletlenül” pont arra jársz majd.🤦🏻‍♀️ Az ilyen meg is érdemli, hogy feljelentsék, a zaklatás ugyanis bűncselekmény.
2023. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nézegesd a profilképét, ne kövesd az utcán, mint valami pszichopata.
2023. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Láthatom legalább ez az örömöm hadd legyen meg
2023. jan. 26. 21:07
 30/30 anonim ***** válasza:
Keresd az örömöt olyannál, aki nem utasított el.
2023. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!