Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő is van, akinél red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van, akinél red flag a saját autó és az autóhasználat??

Figyelt kérdés

Én eddig csak az ellenkezőjéről hallottam, most viszont ilyet tapasztaltam.


Randiztam egy lánnyal nemrég, az első randi nagyon hangulatos volt, jól sikerült, a második is így kezdődött, viszont amikor a kocsi téma előkerült, éreztem, hogy leül a hangulat.


Alapvetően három dolog miatt használom a kocsim:


1. Munkába járás Bp. külvárosából a belsejébe. Az ingyenes parkolás szerencsére mindkét helyen megoldott, így eszembe sem jut tömegközlekedni. Ezzel az volt a baja, hogy van megfelelő tömegközlekedés, ami hasonló idő, mint dugóban bejutni, azt kellene használnom.

2. A vidéken élő szüleim meglátogatása havonta két-három alkalommal. Ezt azért kifogásolta, mert a szüleim vidéki nagyvárosba élnek, ahová óránként megy két vonat. Na ja, csak arra nem gondol, hogy az három órás út, kocsival alig több mint kettő.

3. Pár havonta felmegyek kirándulni a Dobogókőre vagy a Kékesre. Ezzel meg az a baja, hogy nem is igazi kirándulás és feleslegesen szennyezem a környezetet.


Aztán a második tali után online kifejtette hogy ez így nem működőképes. Ezen azért is csodálkoztam, mert más kényes témáknál jóval toleránsabbnak mutatkozott: pl. ő vegán, de nem zavarta, hogy húst eszem a randin, a politikai nézeteink sem egyeztek teljesen.


Ez tényleg általános vagy csak én nyúltam bele szerencsétlenül? Vagy lehet csak hülye kifogásról van szó?


2023. jan. 29. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Várjál-várjál-várjál...


A barátnőd nem így néz ki? [link]

2023. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem ez az általános! Keress egy normálisat helyette!
2023. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Uhh, én nagyon adom a környezetvédelmet, de a randipartnered rendesen túltolja ezt. Tapasztalataim szerint jobb, ha az ilyen mihamarabb kiderül. hagyd a fenébe.
2023. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen csajokat kerüld el
2023. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%

Kirándulásnak elég gyenge

[link] ez egy alap kirándulás nálam.

2023. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ha kifogásolná a kocsim egy csaj,azonnal otthagynám!
2023. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha általánosnak nem is nevezhető, ma már egyre többen vagyunk, akiknél fontos szempont, hogy az illető hogyan bánik a Föld erőforrásaival.

Én férfi vagyok, de teljesen megértem a randipartnered indokait - ha a te élethelyezetedben lévő nővel találkoznék, elvárnám, hogy ne tartson autót ilyen célok miatt.

Más lenne a helyzet nyilván, ha az illető Kukutyinpuszta alsón lakik, ahol a tömegközlekedést azt jelenti, hogy van napi három busz a közeli nyolcezres városba, ahonnan egy negyvenperces vonatúttal elérhető a megyeszékhely.

2023. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a red flagezés red flag...meg az, ha valaki kirándulásnak hívja, hogy kiszáll a kocsiból a Dobogókőn, eszik egy hamburgert, sétál 250 métert, majd visszaül a kocsijába és hazamegy a budapesti paneljébe.
2023. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

8.


Na ja, a túra az csak olyan lehet, hogy 20 kilométer gyaloglás, teljes menetfelszereléssel.


https://www.youtube.com/watch?v=Ysi7N3QQ_h4

2023. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Buta még. Ha felnő neki is lesz kocsija valszeg.
2023. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!