Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus miatt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus miatt a férfiak nagyrésze ma már kénytelen szexuális jogfosztottságban élni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 11:31
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Miért kénytelen? Prostik mindig elérhetőek.
2023. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
14%
1. Itt Magyarországon éppen igen (féllegális mondhatni), de sok nyugati országban illegális, pl. több országban ha prostival kapnak rajta, azért börtön jár. Vagy van olyan nyugati ország, ahol a prostit nem büntetik, csak a kuncsaftját.
2023. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Mindenkinek joga van szexelni. Csak maximum nem lesz lehetősége.

A szexuális jogfosztottság meg inkább azt jelenti, hogy régen a nő arról se dönthetett, hogy kivel és mikor. Házastársi kötelesség. Mond valamit?

2023. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Mi az a szexuális jogfosztottság, ha megkérdezhetem? :D Mert nekem úgy tűnik, hogy ezt most találtad ki. :D
2023. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
96%

Összecseréled a jogot a lehetőséggel.


Nekem például jogom van holnap felülni a repülőre, elmenni Indonéziába, és öt héten keresztül koktélokat iszogatni a napfényes tengerparton. JOGOM van hozzá, hiszen szabad magyar állampolgár vagyok, a határok pedig szabadon átléphetőek. Ja, hogy LEHETŐSÉGEM nincs rá? Igen, ez roppant sajnálatos, de ne nevezzük JOGfosztásnak, ha kérhetem.

2023. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Ezt valaki elmagyarázná? Többször van ilyen kérdés de nem mondja el senki konkrétan mit tesznek a mai nők a nemi egyenlőségnek köszönhetően amitől a férfiak kevesebbet szexelhetnek?? Hisz a nemi egyenlőségnek köszönhetően éppenhogy megnyílt a nőknek is a szabad szerelem lehetősége anélkül, hogy mindenféle krrvának elhordaná őket a társadalom. Szóval ez elég érthetetlen hogy lesz ebből szexmentes élete a férfinak.
2023. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
94%

6

Két dolgora gondolhat:

A - Nem erőszakolhat meg büntetlenül nőket.

B - Egyetlen apa sem kényszerítheti már a lányát olyanhoz, akit az nem akar.


Nyilván ez b@ssza a csőrüket, de nem tudom sajnálni őket érte.

2023. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Hoába gúnyoldtok az incelaség már világméretű problémává nőtte ki magát.
2023. jan. 29. 12:08
 9/52 anonim ***** válasza:
88%
Jogod van kiverni a farkadat. Elégedj meg ezzel.
2023. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
Az incelség nem a feminizmus oka, hanem, hogy ti már nem fogadjátok el a szintetekbeli nőket, modellekre vágytok. Régen mindenkinek volt hozzáillő!!! párja nem pedig bedurcizott ha ő Steve Buscemiként nem kapott Alexandra Daddariot! Hanem mondjuk elfogadta a faluból azt akinek kölcsönösen tetszettek egymásnak.
2023. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!