Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a "konkurencia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a "konkurencia" alámtesz az ismerkedésben? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Elég bonyolult ezt elmagyarázni. Van egy eléggé népszerű sport amit űzök. De egyébként meg több hasonló sport is nagyon érdekel.


Egy új helyre költöztem ahol vannak afféle "helytartói" ezeknek a sportoknak, de ők többnyire szervezetten és fizetős programokat tartanak.

Általában ha pl jönnek a fiatal egyetemista csajok akiket érdekel ez a sport, szinte mindegyik megismeri őket "híresek" a fiatal lányok között és híresek a városban. Két emberről beszélünk.


Belefutottam a csapdájukba, mert bár összebarátkozni sikerült velük, de jóban lenni nem. Először a lehúzással próbálkoztak be, aztán amikor ez nem sikerült elkezdtek keményen kritizálni, majd minden információt amit kihúztak belőlem. Minden provokációra adott kemény válaszomat ellenem fordították és nem érezhető nem látható módon de bontanak a közösségekben.


Ez úgy érthető, hogy ha megjelenik egy új csaj, akkor ők általában ingyen mehetnek vele futni, jógázni, kerékpározni, lovagolni stb, mindenféle fb csoportban mindenhol ott vannak ezek az arcok. Tudom nehéz elhinni, de ebben a városban ez megy.


De én fiúként persze tőlem pénzt kérne.


A csajok odáig vannak érte, hogy milyen jófejek, és persze a bizalmukba férkőzve majdhogynem egy százfős folyamatosan frissülő háremük van.

Aztán ha elmondják, hogy mondjuk elmentek velem futni, azonnal beriadóztatja a csajokat, hogy hát én ilyen meg olyan alak vagyok és velem ne is álljanak szóba.


Nem fogom a kedvenc dolgaimat feladni ezek miatt.

Megfenyegetni nem lehet őket szerintem, mert azt is ellenem fordítanák és még jobban elfajulna az egész.

Barátkozni nem lehet velük mert a lehúzáson kívül semmi másban nem utaznak, ha "baráti" programról esne szó vagy a lányokról vagy buliról vagy bármiről barátságtalanok.


Bármilyen új lányt megismerek akit érdekel a kerékpár, futás, lovaglás, falmászás, stb, szóval az összes olyan sport amikben ők életvitelszerűen trainerek a városban általában felszívódik mert ezek az arcok beijesztik őket.


Mégis mi a jó frászt csináljak?


Nem. nem fogom a sportjaimat feladni.

Nem. nem fogok új helyre költözni.

Nem. nem fogok másokkal ismerkedni.


Nekem is ugyanolyan jogom van a kerékpáros, lovagló, futó, stb csajokkal ismerkedni mint ezeknek a nagy edző guruknak.....


2023. jan. 29. 19:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Nyilván azt sem mondhatom a lányoknak, hogy igen ismerem őket, és annak, hogy ők ingyen mennek ide- oda annak megvan az ára. Mivel ezzel "háremtagok" potenciális partnerecskék lesznek akikből kedvükre választhatnak ők. Mert ha visszahallják csak azonnal el akarnának taposni (ezek a nagy "edzők")

Szóval erre a helyzetre egyszerűen nincs megoldás.

Ki mit javasol? Mert megőrülök.

Beszélni sem merek, mondani sem róluk semmit, kérdezni sem. Mégis mindenhonnan őket hallom. Mit tegyek? Komolyan. MINDEN csaj ismeri őket akiket érdekelnek ezek a sportok.

2023. jan. 29. 19:43
 2/30 A kérdező kommentje:

Még egy annyi, hogy a szituáció utólagos elemzése alapján ott követtem el a hibát, hogy szóba álltam, kiadtam magam ennek a két alaknak. Más esetben mondhatnám azt a csajoknak, hogy nem ismerem őket és az edzők sem ismernének engem így nem tudnák, hogy mibe nyúlnak, ha alám tesznek.


Egyébként meg rohadt undorító féreg dolog, hogy ezek a sportedzők is ilyen hálózatban dugják a csajokat és ilyen undorító módszereik vannak arra, hogy senki más ne férkőzzön az ő kis háremükbe.

2023. jan. 29. 19:47
 3/30 A kérdező kommentje:
Javítható ez az egész bárhogyan is? Komolyan, valami megmondóember mondja meg mit tegyek. Vagy mit tenne a helyemben.
2023. jan. 29. 19:49
 4/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy folyton kommentelek.

Arra gondoltam még, hogy én is beállok a sorba. Csinálok egy fb, insta stb oldalt, szedek pár embert akivel elmegyünk edzeni, nyomunk pár videot, képeket, insta, tiktok, fb, mindenhova, aztán már én is sportceleb leszek a harmadik szuperedző. ? Akkor kevésbé mer kikezdeni velem a konkurencia is.

De ők már vagy 10 éve csinálják ezt.

2023. jan. 29. 19:54
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi az offért, milyen sportról van szó? Így hirtelen nem rakom össze, főleg ezt a rendszert.
2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Új seprő jól seper. Hajrá!!
2023. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Csináld 4-es, kérdező!
2023. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy ők jobban néznek ki, van dumájuk és simán csak alfák. Ennyi.
2023. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Jo otlet kijonni a fenyre. Obama neje mondta hogy ha nem hatarozod meg magad, masok hataroznak meg teged. Epitsd fel magad, mutasd meg magad.szerezz tamogatokat. Akkor nem kotnek beled.
2023. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
Veszett ügy. A összes jó csaj az övék ezentúl is. Ne irigykedj.
2023. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!