Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meg vannak erzesei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg vannak erzesei?

Figyelt kérdés
En szakitottam a baratommal mert elhidegultunk es neki mar nem voltak igazi erzesei irantam.... Ez 4 honapja, azota meg kapcsolatban vagyunk de nem nagyon beszelunk. Tegnap este, nem vagyok ra buszke, de felhivtam reszegen este 10kor hogy nem jon-e at mert rossz kedvem van, meg megjott es nagyon gorocsol a hasam... Legnagyobb meglepetesemre rogton pattant a kocsijaba es jott, egesz este beszelgettunk, olelegetett, puszilgatott, simogatott stb. Ma meg sokaig osszebujtunk reggel aztan 10 korul elment. Majd 12kor ramirt vmi fszsaggal hogy na sikerult e azota megreggelizni meg beszeltem e azzal a baratnommel? (meseltem neki h vkit fel kell hivnom). Nem valaszoltam, erre 3 korul jon az uzenet hogy minden okes?. Aztan este 6 korul irtam vissza, bocsanatot kertem hogy ilyen keson valaszoltam de sok dolgom volt, jott ra a flegma valasz hogy rendben. Megkerdeztem hogy merges-e hogy keson valaszoltam. Mondta hogy nem, csak mar azt hitte hogy megbantam az estét es most soha tobbe nem irok neki vissza, es megszakitom a kapcsolatot. Mondtam neki hogy en is meglepodtem magamon, es nem gondolja tul az egeszet. Aztan meg irogattunk es kesobb rakerdezett hogy akkor amikor o reszeg o is felhivhat hogy menjek at. Az a baj hogy nem tudom hogy lehetnek e meg erzesei ha ezt ennyire tulgondolta vagy csak szivesen megdna neha es ennyi :D
2023. jan. 29. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Fú, öcsém, mentsd meg őt magadtól...
2023. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ez a story eleg gaz... De o volt aki elhidegult tolem, es bar szomoru volt de eszebe nem jutott megmenteni a kapcsolatot
2023. jan. 29. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez teljesen egyértelmű, hogyha ő részeg, akkor miért menjél át.
2023. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem még valami biztos van.
2023. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Milyen egy elcseszett és szánalmas egy helyzet...szánalmas, nincs jobb szó rá. És még mindig játszmázol.
2023. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

"Nem valaszoltam, erre 3 korul jon az uzenet hogy minden okes?. Aztan este 6 korul irtam vissza, bocsanatot kertem hogy ilyen keson valaszoltam de sok dolgom volt"


Ezt azért csináltad mert félsz hogy nincsenek érzései?

Mert akkor érthető. De mondjuk ha ilyen volt veled akkor esélyes hogy vannak érzései.

2023. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nekem így írnál agyatlanul főleg ékezet nélkül már az instant bann lenne. Ilyen alacsony intellektusú nővel semmi dolgom.
2023. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Ugy tünik a leirásod alapján, hogy még nem tudtátok egymást elengedni teljesen.
2023. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Megrakna, ennyi.
2023. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyon érthető, hogy mire megy ki ez az egész? Ha kapcsolatban voltatok és nem voltál boldog, nem kaptál elég figyelmet és szeretetet, akkor ilyen játszmákkal akarod kikényszeríteni? Nagyon pórul járhatsz, ha utána kiderül, hogy csak játszadozott az érzelmeiddel és még egy-két búcsú szexig tart ki az érdeklődése. Ha elküldted, akkor vállald a döntésed és ne fuss utána.
2023. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!