Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, hogy kb minden lány elutasít, hol hibazom? Mi lehet az oka? Plz help 30/F

Figyelt kérdés

Próbálok lefogyni, munkás ember is vagyok, kedves is vagyok. Nem vagyok izmos, de majd ha lesz rá pénzem megyek gyúrni

Nem tudom hol rontom el, kérlek segítsetek! Már évek óta egyedül vagyok, sokszor elkap a depresszió!


2023. jan. 29. 22:44
 1/7 japierdole98 válasza:
Sok minden lehet a baj, vagy a személyiséged, a kisugárzásod nem adja nekik vagy rosszul közelíted meg őket. Mivel kiemelted hogy próbálsz lefogyni ezért gondolom van rajtad egy kissebb felesleg, szóval én azt javaslom menj el, gyúrd ki magad, aztán majd menni fog a csajozás is
2023. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csóró vagy.
2023. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogyáshoz nem kell pénz. Futni ingyen is lehet, kevesebbet enni és otthon tornázni szintén.

Egyébként mivel szoktál indítani a lányoknál?

2023. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te vagy az, aki mar honapok ota olyan lanyt keres a GYK-n, aki hajlando volna egy felcsatolhato mufarokkal elvenni az anuszod szuzesseget?
2023. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rossz a kisugárzásod, a viselkedésed és ez taszító

tulságosan is görcsölsz ezen a kapcsolat témán és ez látszik

ne a kapcsolattol várd a boldogságodat, arra csak mint egy plussz gondolj

tedd magad rendben fejben testben és az életedben, aztán majd jön magától

2023. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Alapból utálom a kigyúrt pasikat, de azon végképp röhögök, hogy csúnya, kopasz, taszító pasik elkezdenek gyúrni, mintha az változtatna a csúnyaságon, kopaszságon, taszító küllemen.
2023. jan. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 aha, tehát szerinted ha valaki egészségesebb akar lenni, az szerinted nevetséges, mert éppen neked nem tetszik?

Ez elég szánalmas

2023. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!