Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik, használtok jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, használtok jelenleg társkeresőt?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiket?

2023. jan. 31. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, igen
Nő vagyok, nem
Férfi vagyok, igen
Férfi vagyok, nem
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok, mert semmi értelme. Csak tovább rombolná az amúgy sem túl acélos önbizalmam. Esélytelen a dolog. A társkeresők a nagyon szép és/vagy gazdag emberek "játszótere", átlagos vagy esetleg átlag alatti férfiként értelmetlen próbálkozni is.

Amúgy én anno azért kipróbáltam: 0 siker.

2023. jan. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Mivel nem nézek ki tökéletesen, esélytelen, hogy valaha egy nő egyáltalán elolvassa, amit írok neki.
2023. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

3-on vagyok fent, de ebből kettőt akár instant kukába is lehet hajítani, annyira semmi nincs. A harmadikon legalább néha van kis levelezgetés, de randiig még nem jutottam el.


Nagyjából osztom az 1-es véleményét: egy bizonyos réteget leszámítva kicsi rá az esély. De nem lehetetlen. Egyelőre még reménykedem...


25F

2023. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos 40-es férfi vagyok.

Face dating:6 hónap,35km.körzet,1match,0 randi.

Rvonal:1 hónap, 7-nek vagyok kedvenc,nekem ebből 2. 1 nő írt vissza, nem lett randi.

Párom.hu: múlt héten kezdem, siralmas a felhozatal a korosztályomból. Sok reményt nem táplálok.

2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyse kellek senkinek, felhagytam
2023. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert a társkeresőn a legtöbb pasi szexkapcsolatot keres, én meg nem. Ráadásul az összes csak megdugni akar, aztán kihajítani, mint egy taknyos zsepit. Így, csinos, szép, fiatal nőként azon agyalok, hogy hány macskám legyen öregkoromra.
2023. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tindert használok,vagyis túlzás hogy használom

Nagyon sok a nős pasi,és mivel egyeduallo anya vagyok a legtöbb csak szex kapcsolatra kellenék.

Voltak randik ,de nem lett belőle semmi komoly

33/N

2023. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!