Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány százalékának tetszik egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Itt van az elképzelt lány:

- szőke, közepesen hosszú haj

- olyan arc, ami számodra szép, nem kerek(!)

- 167-172 cm közötti magasság

- 75-90 kg közötti testsúly

- látszik, hogy valamikor sportolt

- széles, lefelé keskenyedő vádli (tehát nem fatörzs, hanem inkább háromszög alakú)

- a csípő-fenék-mell arányos, közepesen nagy, pont nőies

- vaskosabb combok

- hasra hízó típus, itt van a felesleg nagy része, viszont nem muffintop vagy hurkás, inkább kismamapocak-szerű


Mennyi férfinak tetszhet egy ilyen elképzelt nő pusztán a külsőségek alapján?

Tetszik = nem kell, hogy az ideálja legyen, de jöjjön be annyira, hogy önszántából kezdeményezzen nála és ne érezz azt, hogy kompromisszumot köt vele.


Direkt nem úgy kérdezem, hogy neked tetszik-e, szóval kérlek ne (csak?) ez alapján válaszolj.


2023. jan. 31. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Kb alig találni olyan férfit, aki kifejezetten ezt keresi
Elenyésző százaléknak tetszhet
Nem olyan ritka az, akinek bejönne
Kifejezetten sok férfinak tetszik egy ilyen nő
Nehéz lenne találni olyat, akinek ne tetszene
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem írtad volna a kilót, azt gondolnám, hogy ez egy nőies alkatú, kicsit husis, de csinos nő, ami azért sokaknak bejöhet, akiknek nem kimondottan a vékonyak az ideáljai. Viszont 170 cm-hez a 75 még határeset, de a 90 kg nagyon sok, ez már nem kicsi felesleg és így nehezen tudom azt is elképzelni, hogy valóban arányos, nőies forma lenne. BMI szerint is ez már nem is csak túlsúly, de elhízás kategória.

Nehezen tudom összeegyeztetni így, amit írtál. Esetleg arc nélkül képet nem teszel fel? Vagy legalább valami hasonlót, hogy könnyebben el lehetssen képzelni, hogy ez milyen testalkat?

2023. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nehéz pont ilyet találni, de valami ilyesmi: [link]
2023. jan. 31. 21:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, így sokkal jobb. Azt írtad ilyesmi, mi az, ami más testalkat ügyileg? Még teltebbet képzeljünk el?
2023. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: A linkelt képen nekem nem a testalkat lenne a probléma. Ez egy műszempillás festettszőke cigánylány olyan vigyorral, ami prostituáltaknak meg egyéb simlis "szakmákból" élőknél van.
2023. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

A kövérség a legvisszataszítóbb vonzalom terén. Se egy 167cm-75kg sem egy 172cm-90kg lányon/nőn nem fog látszani, hogy sportolt valaha, mert már rég eltakar mindent a zsír. Ahogy a linkelt képen is, igen.


Én így 10% alá tenném a tetszési rátát (ami amúgy sokkal jobb arány, mint pl hogy a nők hány %-a tart vinzónak egy átlagos, nem elhízott férfit, szóval nem rossz ez a szám. De normál testalkattal lehetne ez 50+% is)

2023. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

háát

végül is egyáltalán nem ritka, hogy ilyen lányoknak van pasijuk, na de az önszántából kezdeményezik nála és nem érzi, hogy kompromisszumot kötött, na erről nem mernék eskü alatt nyilatkozatot tenni (vagy akár arról, hogy már megismerkedés előtt is ilyen volt és nem időközben hízott meg)

egyébként ha nem hason lenne a felesleg nagy része, rányomtam volna a "nem olyan ritka" opcióra. így viszont szerintem tényleg az arcon múlik a dolog.

2023. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek ilyen prostit és alig lehet hozzá bekerülni szabad időpontra.
2023. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha homok ora alak meg van, akkor pár ital utan belé tudnék hatolni .
2023. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

"Ismerek ilyen prostit és alig lehet hozzá bekerülni szabad időpontra."

az semmit sem jelent.

2023. febr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
#9 Csak annyit jelent hogy van rá igény. A nagy seggre meg a dugás közben ringatózó mellekre mindig is lesz. Kit érdekel hogy van egy kis hasa, nem vagyok b.zi hogy ilyenen fennakadjak.
2023. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!