Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöltsem az Instagramot azért, hogy jobb képet kapjanak a lányok rólam?

Figyelt kérdés
Barátaim szerint sokkal jobb Instagramon ráírni lányokra, mint Facebookon. Illetve most lett volna valaki, akivel összejöhettem volna, de mást választott. Viszont azt is meg tudtam, hogy ez a lány is megjegyezte, hogy kevés képem van Facebookon, amik 5-6 évesek. Nagyobb esélyem lenne, ha az Instagramon úgymond lenyomozhatnának a lányok, hogy frissebb képet kapjanak rólam?

2023. febr. 3. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, töltsd le
Ne, nem játszik közre
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

És ki tudsz rakni puncinedvesítő képeket?


kockás has, luxus órák, sportkocsi, trópusi nyaralások, extrém sportok, katonai fotók Irakból, ...

2023. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyobb eselyed lenne. Ha rairsz valakire legalabb annyival tuszteld meg, hogy nem bújsz el előle. Egy 5-6 eves keprn baromira nem olyan vagy mint most, így senki nem fog visszaírni neked.
2023. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Hiaba toltod le, ha ronda vagy tok mindegy h van vagy nincs
2023. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Inkább ne!
2023. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hans Pötterman ***** válasza:
Semmi értelme,az nem erre való oldal.
2023. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább Instagramm mint Facebook


persze aktuális képek segíthetnek, viszont nem feltétlenül kell letöltened ahhoz, hogy összejöjjél valakivel

2023. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!