Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha egy pasi udvarolgatna nektek és elhívna ide-oda meg néha találkoznátok, de közben amikor épp előveszi a telefonját látnátok, hogy valami nő a háttere aki egyáltalán nem egy híres személy, hanem valami ismerőse?

Figyelt kérdés

Folytatnátok az ismerkedést?

Rákérdeznétek ki az?

Mit gondolnátok?


2023. febr. 4. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Barátnője van és még hlye is..
2023. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője!

A lány nem a barátnője!


(udvarolt neki egy időbe, persze ti erről nem tudtok, csak azt tudjátok, hogy nincs neki aktív barátnője)

2023. febr. 4. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ilyennel nem ismerkednék tovább.
2023. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezném azért, hogy ki ő, de nem ismerkednék tovább.
2023. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

X éve terjedt a facebookon valami segítségkérés, hogy egy fiú találkozott valahol egy lánnyal, de nem kérte el a számát, segítsünk megtalálni. A fiúnak, aki kereste a lányt, olyan profilképe volt, hogy egy másik lánnyal együtt volt rajta. Én ráírtam erre a hülyére, hogy ezt mégis miért gondolja, hogy így lesz befutó. És még ő volt felháborodva, hogy a profilképén valami rokoncsajszival van, és a lány akit keres, majd úgyis rákérdez.

Szóval eléggé el volt tévedve, meg hát a kérdező is el van tévedve. A nők nem szeretik a konkurrenciát.

2023. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem kérdeznék rá, mert úgy is hazudni fog. Egy pasi se fogja elmondani őszintén, hogy miért ő a háttérkép. Nekem az mennyivel jobb, ha az unokatesó, például? Akkor is felmerül, hogy MIÉRT. Azt nem fogja bevallani, hogy azért, mert titkon be van indulva rá, de a vérfertőzést nem vállalja be.

Ha hasonlít rám, akkor az lenne az első gondolatom, hogy pótléknak kellek. Ha nem hasonlít, akkor arra gondolnék, hogy nem is vagyok az esete.

Egy ilyen csajos hàttérképpel akkor is behúzol pár mínusz pontot, ha egy híresség, és csak a tehetségét csodálod.

2023. febr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

A lány nem a barátnője!


És te ezt honnan tudod? Mert azt mondta? :D :D :D

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy akarsz-e olyan hapsival ismerkedni, akiknek egy másik nő a háttérképe...

2023. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A pasimnak en vagyok a hatterkepe. De biztos,h csajozik mellettem. 😂😂😂
2023. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon jól néz ki a pasas, minden nő elnézné neki.
2023. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám az ismerkedést vele.Alapból gondolhatná,hogy semelyik lánynak nem szimpatikus,ha egy másik csaj a háttérképe főleg,ha randi alany komolyan gondolja.Ha csak barátot keresek és a férfinak sincsen csaja akkor nem érdekel.
2023. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!